Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Finał akcji "Misie Ratownisie"

Finał akcji

Zbiórka pluszaków, która trwała u nas od 25 listopada, dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i przekazali swoje misie, począwszy od najmłodszych dzieci z punktów przedszkolnych i oddziału przedszkolnego, przez wszystkich „szkolniaków”, aż po uczniów klas VIII. Razem zebraliśmy 324 misie, które będą wsparciem dla najmłodszych w trudnych chwilach.

Więcej…
 
Mikołajki w klasie I

Mikołajki w klasie I

6 grudnia także pierwszoklasiści doczekali się upragnionego gościa. Mikołaj pamiętał o tym, by wszystkim dzieciom wręczyć prezenty i specjalnie przygotowane certyfikaty. Uczniowie odwdzięczyli się darczyńcy opracowaną wcześniej choreografią z wykorzystaniem instrumentów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia i sprawili, że był on wyjątkowy, zarówno z powodu niespodzianek, jak i słodkiego poczęstunku w sali.

 
Mikołajki w oddziale przedszkolnym

Mikołajki w oddziale przedszkolnym

6 grudnia miło spędziły czas dzieci z oddziału przedszkolnego. Wraz z rodzicami, którzy zostali zaproszeni w tym dniu, czekały na przyjście Mikołaja. Zanim to nastąpiło, rodzice mogli wysłuchać wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Więcej…
 
Mikołajki na lodowisku

Mikołajki na lodowisku

Taką formę świętowania imienin Mikołaja przyjęli uczniowie klas piątych i wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Marią Koper i p. Elżbietą Urban udali się na lodowisko do PCS w Bełchatowie.  Wielu uczniów już korzystało z takiej formy rekreacji, ale dla sporej grupy był to pierwszy kontakt z łyżwami i lodowiskiem. Tym, którzy obawiali się pierwszych kroków na lodzie, z pomocą przyszły urocze pingwinki. Uśmiechy na twarzach uczniów i pytania: „Kiedy jedziemy kolejny raz?” dowodzą, że pomysł był trafiony. Polecamy!

 
Mikołajki tuż tuż...

Mikołajki tuż tuż...

Grudzień to miesiąc, który kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. Ale zanim to nastąpi mamy okazję przeżywać miły dzień jakim są mikołajki. Z tej okazji postanowiliśmy w naszym przedszkolu udekorować salę, wykonać prace plastyczne związane z mikołajkami, ale przede wszystkim ubrać choinkę. Dzieci z radością przystąpiły do dekorowania naszego drzewka. Po kilku minutach choinka była już piękna, kolorowa i świecąca. Zapewne będzie się podobała Mikołajowi i przyniesie on dla wszystkich wyczekane prezenty.

 
Budujemy z klocków LEGO

Budujemy z klocków LEGO

Grudniowe warsztaty z EDUKIDO sprawiły, że uczniowie klasy I zostali wprowadzeni w wyjątkową, przedświąteczną atmosferę. Podczas zajęć dzieci budowały pojazdy i garaże dla Mikołaja wykorzystując znane na całym świecie klocki LEGO. Kreatywna zabawa zwieńczona ekscytującym wyścigiem zaprzęgów oraz pamiątkowy dyplom dla każdego uczestnika sprawiły, że pierwszaki na pewno nie zapomną tego wydarzenia.

 
Warsztaty z klockami LEGO w oddziale przedszkolnym

 LEGO w zerówce

5 grudnia odbyły się także warsztaty konstrukcyjne w oddziale przedszkolnym. Tutaj również dzieci zaangażowały się w budowanie różnych elementów związanych ze zbliżającymi się świętami. Jednak motywem przewodnim był „Dom Mikołaja”. Takie zadanie czekało na dzieci, a więc szybko przystąpiły do działania. Sprawiło im to wiele przyjemności, a w nagrodę za sprawne wykonanie zadania otrzymały dyplomy.

 
Warsztaty z klockami LEGO

Warsztaty z klockami LEGO

5 grudnia w naszym przedszkolu pojawiło się bardzo dużo klocków. Budowanie z klocków LEGO połączone było z nabywaniem wiedzy o tematyce świątecznej. Dzieci rozwijały swoją wyobraźnię, bowiem oprócz reniferów i choinek konstruowały przeróżne maszyny, budowle. Czas upłynął bardzo szybko, była to doskonała zabawa dla naszych przedszkolaków.

 
Oswajamy części mowy

Oswajamy części mowy

Co zrobić, kiedy części mowy z trudem wchodzą nam do głowy? Stać się jedną z nich albo jej elementem. Tak właśnie porządkowali swoją wiedzę uczniowie klasy Va. Na lekcji języka polskiego prezentowali wylosowane wcześniej części mowy, łączyli je w związki wyrazowe i szukali wspólnych elementów.

 
W parku trampolin

W parku trampolin

5 grudnia uczniowie klas szóstych wraz z wychowawczyniami p. Edytą Malinowską i p. Iloną Jagusiak, udali się do Parku Trampolin w Bełchatowie. Na miejscu czekała nas godzina dobrej zabawy. Ta, coraz bardziej popularna, forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.

Więcej…
 
Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu

3 grudnia w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń” spotkały się dzieci z punktów przedszkolnych oraz oddziału przedszkolnego. Miały okazję obejrzeć mini spektakl o tematyce świątecznej. Z zaciekawieniem przyglądały się głównemu bohaterowi i uważnie słuchały.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia11121314151617NastępnaOstatnie »

Strona 11 z 17
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości