Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Tęcze maluchów

Tęcze maluchów

Kolorowe tęcze tworzą też przedszkolaki. Swoimi pracami pochwalili się: Nela, Karinka, Antoś i Miłosz.
Brawo maluchy!

 
Kolorowe tęcze

Kolorowe tęcze

Pierwsze prace już napływają! Kolorowe tęcze, które pojawiły się w oknach Waszych domów lub pojechały z rodzicami do pracy, przesłali: Natalka z „zerówki’, Ola z kl. II, Maja, Iza, Wiktoria, Filip i Maciej z Va, Igor i Kacper Sz. z Vb, Bruno i Kacper D. z VIa, Hania, Natalia, Natalia, Kinga K., Filip z VIb.                      
Dziękujemy! Czekamy na kolejne!

 
Pedagog radzi

W cieniu koronawirusa
–  jak sobie radzić z emocjami wywołanymi pandemią?

 
Namaluj tęczę

Namaluj tęczę

Uczniowie klasy V a i V b wraz z wychowawczyniami zachęcają do udziału w akcji propagowanej na fb, której pomysł przyszedł z Włoch i idzie dalej, na cały świat. Na czym ona polega?
Otóż dzieci na całym świecie przyklejają na oknach swoich domów rysunki, na których widnieje kolorowa tęcza. Chcą w ten sposób szerzyć nadzieję i dodać światu trochę koloru w ponurych chwilach pandemii.
Niech każdy z Was wykona piękną tęczę (technika dowolna) i powiesi ją w oknie. Niech tęcze zawisną na naszych oknach, bramach, szkołach, sklepach, urzędach i na samochodach. Niech rodzice zabiorą tęczę do pracy. Niech te prace będą znakiem jedności i solidarności z wszystkimi, którzy zostają w domu po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz wsparciem i podziękowaniem dla tych, którzy muszą iść do pracy.
Zdjęcie swoich prac możecie przesyłać na adresy mailowe:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drużbicach informuje,
że w placówce jest zdalnie realizowana pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

Prosimy o kontaktowanie się z pedagogami za pomocą adresów mailowych.
Pedagog Ilona Jagusiak e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pedagog Beata Krzyżańska e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Kontakt telefoniczny możliwy po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową.

 
Pedagog zachęca

Lekcje z TVP na 4 kanałach. Pierwsze programy wystartowały dziś, 30 marca o godzinie 8.00. Można je obejrzeć na 4 kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia w dwóch blokach programowych: porannym - rozpoczynającym się zawsze od godz. 8:00 i powtórzeniowym - od godz. 12:30. Plan lekcji Szkoły z TVP jest dostępny na specjalnej stronie szkolaztvp.pl. Dodatkowo plan zajęć udostępnią elektroniczne przewodniki programowe operatorów, dostarczających sygnał telewizyjny. Wszystkie wyemitowane na antenie lekcje będą dostępne na vod.tvp.pl w specjalnie przygotowanych serwisach poświęconych poszczególnym klasom szkoły podstawowej.

 
Na niebiesko dla autyzmu

 
Na niebiesko dla autyzmu

Na niebiesko dla autyzmu

Kwiecień to miesiąc, w którym warto wzbogacić swoją wiedzę na temat autyzmu. To także okazja do tego, by zwrócić uwagę na niedopuszczalną dyskryminację, nadużycia i izolację, jakich doświadczają ludzie dotknięci tym problemem i ich najbliżsi. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowych filmów:

Film 1

Film 2

 

 
Nauka w domu - dobre rady

Jak skutecznie mobilizować się do nauki  w domu?

1. Stwórzcie plan dnia i przestrzegajcie stałych godzin:

- wstawania,

- nauki,

- posiłków.

Więcej…
 
Kanał edukacyjny TVP

Drodzy Uczniowie!
Telewizja Polska we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła pierwszy kanał edukacyjny on-line. Każdego dnia, na stronie vod.tvp.pl w godzinach 9.00-13.00 w sekcji „eSzkoła” będziecie mogli znaleźć wartościowe materiały dotyczące wybranego zagadnienia.
Polecamy!

 
NAUCZANIE ZDALNE

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W związku z licznymi informacjami związanymi
z trudnościami w logowaniu się na szkolną skrzynkę
tzw. zdalnego nauczania informujemy,
że nauczyciele poszczególnych zajęć dydaktycznych
oraz wychowawcy klas
będą kontaktować się indywidualnie z uczniami i rodzicami drogą mailową w sprawie realizacji podstawy programowej za pomocą tzw. nauczania zdalnego.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 17
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości