Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Informacja

 
Zakończenie ferii - PPM

Zakończenie ferii

24 stycznia, na zakończenie ferii, pojawił się na hali sportowej kolejny „dmuchaniec”, który sprawił wiele radości naszym maluszkom. Przedszkolaki zjeżdżały ze zjeżdżalni z wielką frajdą. Na koniec czekała na nie słodka niespodzianka – uwielbiana przez dzieci wata cukrowa.

 
„Aktywne ferie” i aktywne przedszkolaki z PPM

Aktywne przedszkolaki

Nasze maluszki także skorzystały z aktywnej strefy podczas ferii zimowych – ulubionych „dmuchańców”, z których czerpały ogromną radość. Każdego dnia dzieci wyczekiwały momentu pójścia na halę sportową i świetnie się bawiły. Podskoki, zabawa w piłkach i uśmiechy na twarzach. Było naprawdę wesoło!

 
Kolejny Rajd z Mikołajem

Rajd z Mikołajem

W sobotę, 11 stycznia uczennice naszej szkoły: Zuzanna Buczyńska, Zuzanna Nowak, Wiktoria Świątkowska, Aleksandra Łuczyńska, Nadia Mikulska, Weronika Trajdos, Anna Famulska, Weronika Dziedziczak, Dominika Piestrzyńska oraz absolwentki: Julita Marciniak, Martyna Gajda i Marta Gajecka uczestniczyły Noworocznym Rajdzie z Mikołajem w Dłutowie.

Więcej…
 
Zabawa choinkowa – PPM

Zabawa choinkowa

10 stycznia 2020 r.odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Przedszkolaki od rana nie mogły się doczekać wyjścia na halę. Największą frajdą dla najmłodszych były same stroje karnawałowe, w których wyglądały przepięknie. Dzieci integrowały się podczas wspólnych tańców, zabaw i konkursów. Jak zawsze najwięcej śmiechu i radości wywołały zabawy z chustą animacyjną, które dzieci uwielbiają.

 
List Grzesia - nagrodzony!

List Grzesia nagrodzony

Grzegorz Piekarski z klasy VI a zdobył nagrodę w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na „List do Świętego Mikołaja”, którego organizatorami są Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce – Zdroju oraz burmistrz tego miasta. Na tegoroczny konkurs nadesłano 302 prace od dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i liceów z wielu miejsc Polski, w tym 17 od uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali pocztą pamiątkowe listy od św. Mikołaja.

 
Podziękowania

Podziękowania

W imieniu organizatorów projektu BohaterON w Twojej Szkole będącego częścią ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię! serdecznie dziękujemy za włączenie się w naszą inicjatywę.

 
Poznajemy zawody – policjant

Poznajemy zawody - policjant

9 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty Panów policjantów. Nasi goście zapoznali dzieci ze swoim zawodem oraz mundurem, który noszą w swojej codziennej pracy. Tematem przewodnim spotkania były „Bezpieczne ferie zimowe”.

Więcej…
 
Warsztaty gipsowe

Warsztaty gipsowe

8 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty gipsowe połączone z brokatowymi tatuażami. Dzieci z wielką chęcią przystąpiły do malowania odlewów, rozwijając przy tym zdolności plastyczne oraz sprawność manualną.

Więcej…
 
Poznajemy zawody – leśniczy

Poznajemy zawody - leśniczy

8 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty pana leśniczego. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę przyrodniczą na temat lasu i jego mieszkańców.

Więcej…
 
Dokarmianie ptaków - PPM

Dokarmianie ptaków

Zima to trudny czas dla ptaków, dlatego powinniśmy dbać, aby miały co jeść. Mimo że za oknem nie widać śniegu, 7 stycznia postanowiliśmy wybrać się do szkolnych karmników. Dzieci przyniosły ziarenka, nasiona i okruszki chleba, którymi nakarmiliśmy ptaki. Uzupełniliśmy wspólnie zapasy w karmnikach zamieszczonych w ogrodzie. Zapewne nasi skrzydlaci przyjaciele będą nam wdzięczni za taką pomoc.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 16
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości