Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Idą święta

 Idą święta

22 grudnia 2022 r. w naszej szkole miała miejsce świąteczna uroczystość. Głównymi bohaterami tego wydarzenia byli uczniowie klasy VII, którzy pod opieką wychowawczyni, p. Izy Zatorskiej, przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe pt. "Niezwykły gość". Bardzo dużym wsparciem dla siódmoklasistów był udział uczniów klas III i IV, którzy wspaniałe wykonali kilka kolęd. Na zakończenie uroczystości wszyscy wspólnie zaśpiewali ,,Bóg się rodzi".

 
Turniej tenisa stołowego

 Turniej tenisowy

21 grudnia 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbył się Gminny turniej tenisa stołowego szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło 35 uczniów z terenu naszej gminy.

Miejsca medalowe naszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta kl. IV - VI

I miejsce - Maja Rogozińska, II - Nadia Kot

Chłopcy kl. IV - VI

I miejsce Bartłomiej Zawieja, II - Antoni Malinowski, III - Dominik Becht

Więcej…
 
Pyszny kiermasz

 Pyszny kiermasz

5 grudnia, w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, rozpoczął się w naszej szkole kiermasz charytatywny. Przez trzy dni przygotowane przez siebie lub swoich bliskich smakołyki serwowali uczniowie klas IV – VIII. Było pysznie i kolorowo! Celem kiermaszu było zebranie środków na wsparcie rehabilitacji młodego, dzielnego człowieka – Adriana, który tej pomocy naprawdę potrzebuje. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszej akcji. Kolejny raz udowodniliśmy, że RAZEM możemy naprawdę WIELE!

 
Halowy meeting LA

 Meeting LA

1 grudnia 2022 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Halowym Meetingu Lekkoatletycznym Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego, który odbył się w Spale. W Centralnym Ośrodku Sportu wystartowało ponad 500 zawodników. Jak co roku, zawody w Spale przyciągają rzesze sportowców, którzy rywalizują na najwyższym poziomie.

Wyniki naszych sportowców:

Więcej…
 
Nietypowe drzewo

 Nietypowe drzewko

W naszej szkole, z okazji listopadowych świąt - Dnia Tolerancji (16 listopada) oraz Dnia Życzliwości i Pozdrowień (21 listopada), powstało kolorowe drzewo z napisami na sercach przypominającymi o tym, że powinniśmy być przyjaźni, serdeczni i wyrozumiali.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w promowanie akceptacji i pozytywnych myśli oraz za założenie ubrań w barwach wcześniej wylosowanych przez poszczególne klasy. Dzięki Wam było radośnie i kolorowo.

 
Puzzle w roli głównej

 Puzzle w roli głównej

Kolejna akcja charytatywna w naszej szkole zakończyła się sukcesem. Zebraliśmy pięćdziesiąt jeden zestawów puzzli, które zostały przekazane wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bełchatowie. Mamy nadzieję, że nowi właściciele układanek będą w trakcie zabawy poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w akcji.

 

 
Gminne obchody Święta Niepodległości

 Święto Niepodległości

11 listopada 2022 r., podczas gminnej uroczystości z okazji Święta Niepodłegłości naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy, a także chórek złożony z uczniów klas IV i V, który wykonał pieśń "My, pierwsza brygada".

 
Dopalaczom mówimy STOP - wybieramy zdrowie

 Stop dopalaczom!

8 listopada 2022 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie wraz z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Drużbicach przeprowadzili z uczniami klas VII i VIII zajęcia profilaktyczne dotyczące używania substancji uzależniających tj. alkoholu, narkotyków i dopalaczy.

Więcej…
 
Światełko pamięci

 Światełko pamięci

„Światełko pamięci” to akcja, którą przed ubiegłorocznym Świętem Zmarłych zainicjowali uczniowie obecnej klasy VIII a. W tym roku w słoneczny listopadowy poranek ósmoklasiści ponownie udali się na drużbicki cmentarz, aby zapalić symboliczne lampki na grobach nauczycieli, niepedagogicznych pracowników naszej placówki oraz mogile żołnierzy poległych w obronie naszej ojczyzny.

 
W stolicy Dolnego Śląska

 W stolicy Dolnego Śląska

25 października 2022 r. uczniowie klas IV, V, VI i VIIIa,b udali się do stolicy Dolnego Śląska. Wrocław ma wiele do zaoferowania, ale tym razem celem wycieczki były Hydropolis, czyli multimedialne centrum wiedzy o wodzie, a także, jak na uczniów szkoły kościuszkowskiej przystało, „Panorama Racławicka” - dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka.

 
Brawa dla naszych warcabistów

 Warcaby w Lututowie

Aż 7 medali przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw województwa łódzkiego w warcabach 100-tu polowych, które odbyły się 23 października 2023 r. w Lututowie.

W kategorii do 10 lat I miejsce zajęła Kornelia Zawieja. Wśród chłopców w tej kategorii II miejsce wywalczył Aleksander Michaś. W kategorii do 13 lat wśród dziewcząt III miejsce zajęła Oliwia Barańska, a wśród chłopców I zdobył Jakub Michaś, a II - Mateusz Dryja. Wśród chłopców do 16 lat II miejsce wywalczył Kacper Kłucjasz, a III - Maciej Susmęd. Gratulujemy!

Opiekunką drużyny była pani Monika Kulik.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości