Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Wojenne rzemiosło

Wojenne rzemiosło

Wiek XVII był bardzo trudny dla Rzeczypospolitej. Z powodu nieustannych wojen niektórzy historycy nazwali go „wiekiem żelaza”. Uczniowie klasy VI a i VI b na lekcjach historii poznawali trudy wojennego rzemiosła.

Więcej…
 
„Woda niezbędna do życia” – warsztaty przyrodnicze w PPM

Warsztaty przyrodnicze

Woda jest niezbędna człowiekowi do życia, bez wody nie można żyć. Takim hasłem rozpoczęliśmy warsztaty w przedszkolu. Dzieci miały okazję wysłuchać ciekawych informacji na temat roli wody w życiu człowieka, jej stanów skupienia. Ponadto zwrócono szczególną uwagę na oszczędzanie wody.

Więcej…
 
KONKURSY LITERACKIE

Zachęcamy uczniów do udziału w kolejnych konkursach literackich.

 

Utwory pani Ireny Kwinto :)

 
Informacja

 
Zakończenie ferii - PPM

Zakończenie ferii

24 stycznia, na zakończenie ferii, pojawił się na hali sportowej kolejny „dmuchaniec”, który sprawił wiele radości naszym maluszkom. Przedszkolaki zjeżdżały ze zjeżdżalni z wielką frajdą. Na koniec czekała na nie słodka niespodzianka – uwielbiana przez dzieci wata cukrowa.

 
„Aktywne ferie” i aktywne przedszkolaki z PPM

Aktywne przedszkolaki

Nasze maluszki także skorzystały z aktywnej strefy podczas ferii zimowych – ulubionych „dmuchańców”, z których czerpały ogromną radość. Każdego dnia dzieci wyczekiwały momentu pójścia na halę sportową i świetnie się bawiły. Podskoki, zabawa w piłkach i uśmiechy na twarzach. Było naprawdę wesoło!

 
Kolejny Rajd z Mikołajem

Rajd z Mikołajem

W sobotę, 11 stycznia uczennice naszej szkoły: Zuzanna Buczyńska, Zuzanna Nowak, Wiktoria Świątkowska, Aleksandra Łuczyńska, Nadia Mikulska, Weronika Trajdos, Anna Famulska, Weronika Dziedziczak, Dominika Piestrzyńska oraz absolwentki: Julita Marciniak, Martyna Gajda i Marta Gajecka uczestniczyły Noworocznym Rajdzie z Mikołajem w Dłutowie.

Więcej…
 
Zabawa choinkowa – PPM

Zabawa choinkowa

10 stycznia 2020 r.odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Przedszkolaki od rana nie mogły się doczekać wyjścia na halę. Największą frajdą dla najmłodszych były same stroje karnawałowe, w których wyglądały przepięknie. Dzieci integrowały się podczas wspólnych tańców, zabaw i konkursów. Jak zawsze najwięcej śmiechu i radości wywołały zabawy z chustą animacyjną, które dzieci uwielbiają.

 
List Grzesia - nagrodzony!

List Grzesia nagrodzony

Grzegorz Piekarski z klasy VI a zdobył nagrodę w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na „List do Świętego Mikołaja”, którego organizatorami są Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce – Zdroju oraz burmistrz tego miasta. Na tegoroczny konkurs nadesłano 302 prace od dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i liceów z wielu miejsc Polski, w tym 17 od uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali pocztą pamiątkowe listy od św. Mikołaja.

 
Podziękowania

Podziękowania

W imieniu organizatorów projektu BohaterON w Twojej Szkole będącego częścią ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię! serdecznie dziękujemy za włączenie się w naszą inicjatywę.

 
Poznajemy zawody – policjant

Poznajemy zawody - policjant

9 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty Panów policjantów. Nasi goście zapoznali dzieci ze swoim zawodem oraz mundurem, który noszą w swojej codziennej pracy. Tematem przewodnim spotkania były „Bezpieczne ferie zimowe”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 17
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości