Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Plebiscyt Sportowy 2019!

Plebiscyt Sportowy 2019

W piątek, 13 grudnia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Drużbicach odbyło się Podsumowanie Sezonu Sportowego 2019 LZS Gminy Drużbice.
Wśród 10 najlepszych sportowców naszej gminy, aż pięcioro to sportowcy (absolwenci) naszej szkoły.
Oto oni:

Więcej…
 
Ubieraliśmy choinkę PDF Drukuj

Ubieraliśmy choinkę

W przedświątecznym tygodniu uczniowie klas IV-VIII przystroili srebrny świerk rosnący na placu przed szkołą ciekawymi ozdobami wykonanymi przez siebie z materiałów (nie)ekologicznych.

 
Choinko, piękna jak las...

Choinko, piękna jak las...

Uczniowie klas I-III z wielkim zaangażowaniem wieszali na zielonym drzewku przed szkołą własnoręcznie wykonane (nie)ekologiczne dekoracje. Efekt końcowy to bombki, gwiazdy, dzwonki czy łańcuchy przygotowane z materiałów recyklingowych. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom konkursu plastycznego na wykonanie ozdoby choinkowej z tworzyw sztucznych, którego organizatorem była Rada Rodziców.

 
(Nie)ekologiczne ozdoby w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”

Nieekologiczne ozdoby

Dzieci z „Przedszkolnego Punktu Marzeń” również zaangażowały się w przygotowanie nieekologicznych ozdób choinkowych. Przedstawiamy pomysłowe ozdoby wykonane przez naszych przedszkolaków - Antosia Rutkowskiego, Laurę Walenciak, Miłosza Michalaka, Natalię Oset i Kacpra Mikułowskiego

 
„Kot w butach” w przedszkolu

Kot w butach

12 grudnia w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń” gościliśmy uczniów klasy VI, którzy specjalnie dla naszych przedszkolaków przygotowali wraz z p. Elżbietą Urban interesujące przedstawienie. Wspaniali aktorzy i specjalnie przygotowana scenografia stworzyły atmosferę niczym w teatrze.

Więcej…
 
TAK, POMAGAM - 2019

TAK, POMAGAM 2019

W piątek i sobotę, 6 i 7 grudnia 2019 roku, Caritas Archidiecezji Łódzkiej zorganizowała siedemnastą zbiórkę żywności w ramach Zbiórki Żywności Caritas w Polsce. Na terenie Archidiecezji Łódzkiej zbiórka została przeprowadzona w 105 sklepach.

Więcej…
 
Konkurs plastyczny „Akcja Mural” - odkryj w sobie muralowca!

Akcja mural

Uczniowie: Natalia Szmelcuch, Kinga Kraska, Oliwia Burzyńska, Nadia Jonczyk oraz Kacper Dziedziczak przystąpili do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na najlepszą grafikę prezentującą zasady bezpieczeństwa na terenach kolejowych.

Więcej…
 
Branie wypełnia ręce, dawanie wypełnia serce... PDF Drukuj

Dawanie wypełnia serce

Grudzień to miesiąc wyjątkowy, czas podarunków i miłych gestów. Czekamy na prezenty, ale i sami obdarowujemy innych. Były mikołajki, wyglądamy Bożego Narodzenia, a i w szkole nie brakowało akcji, których celem było niesienie pomocy potrzebującym.

Więcej…
 
Mój wymarzony lizak

Mój wymarzony lizak

Muzeum Lizaka w Jaśle było organizatorem kolejnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego, do którego przystąpili nasi uczniowie. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką dziedzictwa przemysłu spożywczego, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej.

Więcej…
 
Poznajemy zawody – spotkanie z górnikiem

Spotkanie z górnikiem

O tym, jak wyjątkowa jest działalność górnika, świadczy nie tylko miejsce jego pracy, ale także strój, który od zawsze wzbudzał szacunek wśród innych ludzi. 9 grudnia mieliśmy okazję spotkać się z górnikiem w naszym przedszkolu. Przybliżył on dzieciom tematykę związaną z jego pracą w kopalni, a także zaprezentował swój górniczy mundur. Dzieci mogły także przymierzyć czapkę z pióropuszem. Dziękujemy Panu górnikowi za wizytę w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”.

 
Finał akcji "Misie Ratownisie"

Finał akcji

Zbiórka pluszaków, która trwała u nas od 25 listopada, dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i przekazali swoje misie, począwszy od najmłodszych dzieci z punktów przedszkolnych i oddziału przedszkolnego, przez wszystkich „szkolniaków”, aż po uczniów klas VIII. Razem zebraliśmy 324 misie, które będą wsparciem dla najmłodszych w trudnych chwilach.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 16
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości