Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Warsztaty gipsowe

Warsztaty gipsowe

8 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty gipsowe połączone z brokatowymi tatuażami. Dzieci z wielką chęcią przystąpiły do malowania odlewów, rozwijając przy tym zdolności plastyczne oraz sprawność manualną.

Więcej…
 
Poznajemy zawody – leśniczy

Poznajemy zawody - leśniczy

8 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty pana leśniczego. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę przyrodniczą na temat lasu i jego mieszkańców.

Więcej…
 
Dokarmianie ptaków - PPM

Dokarmianie ptaków

Zima to trudny czas dla ptaków, dlatego powinniśmy dbać, aby miały co jeść. Mimo że za oknem nie widać śniegu, 7 stycznia postanowiliśmy wybrać się do szkolnych karmników. Dzieci przyniosły ziarenka, nasiona i okruszki chleba, którymi nakarmiliśmy ptaki. Uzupełniliśmy wspólnie zapasy w karmnikach zamieszczonych w ogrodzie. Zapewne nasi skrzydlaci przyjaciele będą nam wdzięczni za taką pomoc.

 
Życzenia

Marzeń, o które warto walczyć,
radości,  którymi warto się dzielić,
przyjaciół, z którymi warto być
i nadziei, bez której nie da się żyć!


 
Wesołych świąt!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia
życzymy wszystkim ciepłych chwil spędzonych z bliskimi -
roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami -
oraz wytchnienia od codziennych troski i obowiązków.

 
Jasełka Bożonarodzeniowe w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”

Jasełka

18 grudnia nasze maluszki miały okazję zaprezentować się na występach z okazji jasełek. Piękne przebrania: Józef, Maryja, aniołeczki, pastuszkowie oraz odpowiednia dekoracja, to wszystko wpłynęło na miłą i świąteczną atmosferę. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały, tańczyły, a po przedstawieniu wręczyły rodzicom własnoręcznie ozdobione pierniczki. Następnie wszyscy mieli okazję zatańczyć z pomponami.

Więcej…
 
Wigilia tuż tuż….

Wigilia tuż tuż...

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i ciepła. To czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest dzielenie się opłatkiem przy wigilijnym stole.

Więcej…
 
Wigilia w klasie I

Wigilia w klasie I

Dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, wspólne śpiewanie kolęd, spożywanie świątecznych przysmaków... W takiej atmosferze przebiegała wigilia w klasie I w dniu 19 grudnia. Przy odświętnie nakrytym stole uczniowie zapomnieli o troskach i w radosnym nastroju integrowali się oraz kultywowali tradycje związane z Bożym Narodzeniem.

 
Listy do świętego Mikołaja

List do św. Mikołaja

Podczas szkolnej uroczystości z okazji świąt Bożego Narodzenia rozstrzygnięty został szkolny konkurs literacki „List do św. Mikołaja”. Nagrodzono trzy prace: Alicji Lubońskiej z kl. IV, Filipa Koszeli z kl. V a i Grzegorza Piekarskiego z kl. VI a. Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy wszystkich uczniów do podejmowania wyzwań literackich.

 
Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty!

Bożonarodzeniowe stroiki

Do konkursu adresowanego do uczniów klas I-III zgłoszono osiemnaście stroików wykonanych z najróżniejszych materiałów. Uroczyste podsumowanie odbyło się 20 grudnia. Pani Dyrektor, Elżbieta Kudaj, wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom, w gronie których znaleźli się:

Więcej…
 
Nad światem cicha noc

Nad światem cicha noc

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. W tym roku w ich atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Joanny Adamczyk i pani Wiesławy Sikory-Świętosławskiej.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 17
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości