Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Czas pożegnań...

 Pożegnanie klas ósmych

Koniec roku szkolnego to nie tylko rozdanie świadectw czy nagród dla wyróżniających się uczniów, ale i czas pożegnań. 24 czerwca 2022 r. uczniowie klas ósmych spotkali się, aby pożegnać swoich wychowawców, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, młodszych kolegów oraz szkolne mury.

Więcej…
 
Kolejny rok szkolny za nami

 Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. zakończył się rok szkolny 2021/2022. Uczniowie odebrali świadectwa z promocją do następnej klasy i rozpoczęli wyczekiwane wakacje. Podczas uroczystego apelu wręczono nagrody tym, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Nagrodę Wójta Gminy Drużbice zdobyła uczennica klasy IV Aleksandra Ślusarczyk. Nagroda Dyrektora Szkoły przypadła również Oli, a także uczniowi klasy VII a Piotrowi Pawlakowi.

Po wytężonej pracy, czas na odpoczynek. Wesołych wakacji!

 
Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 
godz. 8:10 dla klas "0" - VII - w hali sportowej,
godz. 10 dla klas VIII w budynku głównym.

 
Informacja PDF Drukuj

26 czerwca 2022 r. (niedziela) o godz. 12:00
w kościele św. Rocha w Drużbicach
odbędzie się Msza Święta dziękczynna
na zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

 
Kolejny konkurs papieski podsumowany

 Konkurs papieski

19 czerwca 2022 r., podczas obchodów Dni Patrona Bełchatowa, wręczono nagrody laureatom XIX Powiatowego Konkursu „Pontyfikat Świętego Jana Pawła II”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie lapbooka, który miał przedstawiać wybrane wątki z życia polskiego papieża. Igor Kosacki z klasy VIII a za swoją pracą zdobył III miejsce, a Krzysztof Piekarski wyróżnienie.

Gratulujemy!

 
Przygoda z tatą

19 czerwca w Łodzi odbędzie się gra miejska pod nazwą „Przygoda z Tatą”. Rodzinne wydarzenie wystartuje o godzinie 10:00, a start i meta znajdować się będą w Parku Poniatowskiego. Dzięki zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które wezmą w niej udział. Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki to wszystko podczas kilku godzin bezpłatnej imprezy.

Więcej…
 
Polski i matematyka w obiektywie

 Polski i matematyka w obiektywie

Czy można dostrzec wokół nas elementy matematyczne albo nawiązujące do języka polskiego? Zapewne jest ich wiele, ale czy łatwo je odnaleźć. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że dla chcącego nic trudnego. Julia Stępień z klasy VIII a zajęła II miejsce w I Powiatowym Konkursie "Polski i matematyka w obiektywie". Iga Kardas i Maciej Susmęd z VII a zdobyli w tym konkursie wyróżnienia.
Gratulujemy i cieszymy się, że nasi wychowankowie podejmują różnorodne wyzwania!

 

 
Zabawa w Jump Planet

 Zabawa w Jump Planet

27 maja 2022 r. uczniowie klas VI – VIII świetnie bawili się w Parku Trampolin w Ksawerowie. Atrakcja była upominkiem od Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka i dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń.

 
Kolonie letnie dla dzieci rolników

 
Spotkanie z I. J. Paderewskim

 Spotkanie z Paderewskim

„Prawdziwą umiejętność zarówno w nauce i w sztuce, jak i w każdych innych zajęciach, zdobyć można tylko codzienną pracą i codziennym wysiłkiem. I to jest bezwzględnie pewne.”
Ignacy Jan Paderewski

Nina Matyskiewicz, uczennica klasy VIII b, zajęła I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie "Ignacy Jan Paderewski pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury" zorganizowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Minister Edukacji i Nauki oraz Wojewoda Wielkopolski.

Więcej…
 
Bądź bezpieczny!

 Bądź bezpieczny!

18 maja 2022 r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej w Bełchatowie oraz przedstawicielem KRUS-u. Nasi goście przypomnieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas powrotu ze szkoły oraz zabaw na wiejskim podwórku. Uczniowie otrzymali interesujące broszury a także odblaski.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości