Breadcrumbs

Strona startowa Sport Wojewódzkie mistrzostwa LAWojewódzkie mistrzostwa LA PDF Drukuj Email

Wojewódzkie mistrzostwa LA

12 marca 2019 r. jedenastu młodych lekkoatletów z naszej szkoły brało udział w Indywidualnych Halowych Wojewódzkich Mistrzostwach LZS w LA w Spale. W zawodach uczestniczyło rekordowo dużo, bo aż 650 zawodników i zawodniczek z całego województwa. Maciejowi Bartkiewiczowi udało się wywalczyć srebrny medal w skoku wzwyż (1,55m).

Tuż za podium znaleźli się:
WERONIKA TRAJDOS V miejsce w skoku w dal (4,15)
ANTEK BUCZYŃSKI VI miejsce w skoku w dal (4,78)
DOMINIKIA PIESTRZYŃSKA VII miejsce w skoku w dal (kl. VII-VIII) (4,13)
MAGDA KOMUŃSKA VII miejsce w skoku w dal (kl. V-VI) (3,96)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości