Breadcrumbs

Strona startowa Nasze sukcesy Sukces NadiiSukces Nadii PDF Drukuj Email

Sukces Nadii

8 czerwca 2019 r. podczas Gali Konkursowej w Auli Kurii Metropolitalnej Łódzkiej nastąpiło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego konkursu plastyczno – literackiego „Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży”. Uczennicy naszej szkoły Nadii Kot z kl. II komisja konkursowa przyznała w tym konkursie wyróżnienie za pracę plastyczną.

Organizatorem konkursu skierowanego do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz średnich z całej Polski były siostry Pasjonistki, które w tym roku obchodzą 100-lecie powstania Zgromadzenia.  Konkurs został przeprowadzony w trzech etapach: szkolnym, diecezjalnym i ogólnopolskim, a honorowy patronat nad nim objęli: Wydział Katechetyczny AŁ, Arcybiskup AŁ Grzegorz Ryś, Dom Medialny święty Wojciech i Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim.

Zobacz

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości