Breadcrumbs

Strona startowa Rada Rodziców Dzień ZabawDzień Zabaw PDF Drukuj Email

 Dzień zabaw

Rok szkolny 2018/2019 zbliża się ku końcowi… Aby umilić te chwile Rada Rodziców przygotowała kolejną miłą niespodziankę. 18 czerwca zorganizowano "Dzień zabaw" z uwielbianymi przez wszystkich uczniów „dmuchańcami”. Nie zabrakło również trampolin, z których dzieci także chętnie korzystały.

W ten upalny dzień pomagały przerwy na soki i wodę, które choć trochę gasiły pragnienie. Przygotowano także posiłek dla regeneracji sił w postaci pysznych kiełbasek. Dzień pełen radości i energii upłynął bardzo szybko, ale jakże miło. Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie. To wszystko dla Was kochani. Wasze uśmiechy są dla nas najważniejsze!!!
Rada Rodziców

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości