Breadcrumbs

Strona startowa Sport Sukcesy naszych lekkoatletów!Sukcesy naszych lekkoatletów!

I RZUT LIGI LA

25 września 2019 r. sportowcy z naszej szkoły wraz z opiekunem p. Moniką Kulik wzięli udział w I rzucie Ligi Lekkoatletycznej zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski w Łodzi, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie oraz Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie. Mimo deszczowej pogody w zmaganiach sportowych uczestniczyło ponad 300 zawodników ze szkół podstawowych naszego województwa.

Sukcesy naszych uczniów:

 

II miejsce – skok wzwyż PAWEŁ MIĘTKIEWICZ

II miejsce – sztafeta szwedzka: (400m - KAMIL NOWICKI,

300m - PAWEŁ MIĘTKIEWICZ200m - ANTEK BUCZYŃSKI,

100m - STAŚ DOBROSIK)

IV miejsce  - skok wzwyż KAMIL NOWICKI

IV miejsce  - skok wzwyż ANNA FAMULSKA

V miejsce - skok w dal Dominika Piestrzyńska

VII miejsce - skok w dal Weronika Trajdos

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości