Breadcrumbs

Strona startowa Sport Brawo dla naszych piłkarzy!Brawo dla naszych piłkarzy!

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek, 30 września, odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej, podczas którego nasi chłopcy dzielnie walczyli o miano najlepszej drużyny w gminie.

W kategorii klas VI i młodszych zwyciężyli chłopcy z SP Drużbice w następującym składzie: Darren Cichuta – Alves, Kacper Kołodziej, Michał Pokora, Michał Stępczyński, Maciej Susmęd, Miron Łapkowski-Świech, Kacper Kociołek.
Wśród chłopców klas VII – VIII nasza reprezentcja w składzie: Antek Buczyński, Miłosz Grzejszczak, Damian Kabziński, Dawid Mazerant, Hubert Matusik, Paweł Miętkiewicz, Bartek Rusoł, Dominik Szewczyk, Patryk Walenciak, Patryk Wartalski - wywalczyła II miejsce.
Gratulujemy.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości