Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia W parku trampolinW parku trampolin

W parku trampolin

5 grudnia uczniowie klas szóstych wraz z wychowawczyniami p. Edytą Malinowską i p. Iloną Jagusiak, udali się do Parku Trampolin w Bełchatowie. Na miejscu czekała nas godzina dobrej zabawy. Ta, coraz bardziej popularna, forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Parku Trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych i z niecierpliwością czekamy na następny.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości