Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programy Branie wypełnia ręce, dawanie wypełnia serce...Branie wypełnia ręce, dawanie wypełnia serce... PDF Drukuj Email

Dawanie wypełnia serce

Grudzień to miesiąc wyjątkowy, czas podarunków i miłych gestów. Czekamy na prezenty, ale i sami obdarowujemy innych. Były mikołajki, wyglądamy Bożego Narodzenia, a i w szkole nie brakowało akcji, których celem było niesienie pomocy potrzebującym.

Uczniowie klasy V a nie tylko aktywnie włączyli się w wydarzenia charytatywne organizowane na terenie szkoły, ale i sami, wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Urban, zorganizowali klasową zbiórkę. Podobnie jak w roku ubiegłym zebrali artykuły, którymi wsparli Rodzinny Dom Dziecka w Ksawerowie. Przesyłka zawierająca środki czystości oraz słodycze już została dostarczona przez Mikołaja.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości