Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia Nad światem cicha nocNad światem cicha noc

Nad światem cicha noc

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. W tym roku w ich atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Joanny Adamczyk i pani Wiesławy Sikory-Świętosławskiej.

Na tle świątecznej dekoracji, przy blasku choinki trzecioklasiści zaprezentowali kolędy, pastorałki i wiersze, starając się przybliżyć widzom to piękne święto i związane z nim zwyczaje. Całość dopełniała szopka z Maryją, Józefem i Dzieciątkiem, do której podążali pastuszkowie i trzej Królowie. Nie zabrakło też Mikołaja i symbolicznego opłatka. Spotkanie uświetniła obecność Wójta Gminy Drużbice p. Tomasza Głowackiego, proboszcza ks. kan.  Pawła Sudowskiego oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości