Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Jasełka Bożonarodzeniowe w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”Jasełka Bożonarodzeniowe w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”

Jasełka

18 grudnia nasze maluszki miały okazję zaprezentować się na występach z okazji jasełek. Piękne przebrania: Józef, Maryja, aniołeczki, pastuszkowie oraz odpowiednia dekoracja, to wszystko wpłynęło na miłą i świąteczną atmosferę. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały, tańczyły, a po przedstawieniu wręczyły rodzicom własnoręcznie ozdobione pierniczki. Następnie wszyscy mieli okazję zatańczyć z pomponami.

Rodzinna atmosfera zapanowała także dzięki wspólnym zajęciom otwartym. Dzieci wspólnie z rodzicami dekorowały styropianowe bombki oraz wykonały i ozdobiły choinki. Wykazały się przy tym pomysłowością i wielkim zaangażowaniem. Ten dzień upłynął w ciepłej, radosnej atmosferze.

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości