Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Poznajemy zawody – leśniczyPoznajemy zawody – leśniczy

Poznajemy zawody - leśniczy

8 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty pana leśniczego. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę przyrodniczą na temat lasu i jego mieszkańców.

Pan leśniczy opowiedział także o swojej pracy i stroju oraz przyniósł przysmaki dla ptaków w postaci kul w siatkach. Dzieci oglądały je z zaciekawieniem. Przypomniał również dzieciom o opiece nad zwierzętami w okresie zimowym. Serdecznie dziękujemy za wizytę Panu leśniczemu. Z pewnością skorzystamy z zaproszenia i wybierzemy się w przyszłości na wycieczkę do lasu, aby jeszcze bliżej poznać ten zawód.

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości