Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Poznajemy zawody – policjantPoznajemy zawody – policjant

Poznajemy zawody - policjant

9 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty Panów policjantów. Nasi goście zapoznali dzieci ze swoim zawodem oraz mundurem, który noszą w swojej codziennej pracy. Tematem przewodnim spotkania były „Bezpieczne ferie zimowe”.

Pan policjant udzielił rad i wskazówek, jak w bezpieczny sposób spędzić wolny czas. Opowiedział także, jakie są zagrożenia oraz czego unikać. Dzieci również mogły zabrać głoś w pogadance i swobodnie się wypowiedzieć. Ponadto policjanci zapoznali dzieci z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze i uczulili maluchy na zachowanie ostrożności w stosunku do obcych osób dorosłych. Dziękujemy Panom policjantom za pouczające zajęcia i wizytę w naszej szkole.

 

 

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości