Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia Kolejny Rajd z MikołajemKolejny Rajd z Mikołajem Email

Rajd z Mikołajem

W sobotę, 11 stycznia uczennice naszej szkoły: Zuzanna Buczyńska, Zuzanna Nowak, Wiktoria Świątkowska, Aleksandra Łuczyńska, Nadia Mikulska, Weronika Trajdos, Anna Famulska, Weronika Dziedziczak, Dominika Piestrzyńska oraz absolwentki: Julita Marciniak, Martyna Gajda i Marta Gajecka uczestniczyły Noworocznym Rajdzie z Mikołajem w Dłutowie.

Celem rajdu było poznawanie atrakcji przyrodniczych Gminy Dłutów, podnoszenie kondycji zdrowotnej - racjonalne spędzanie czasu wolnego, profilaktyka oraz kultywowanie tradycji.

Wystartowaliśmy o godz. 10.00 z boiska Szkoły Podstawowej w Dłutowie. Po przejściu trasy długości - ok. 7 km po lesie spotkaliśmy się przy turystycznym ognisku z Mikołajem. Rozstrzygnięto również konkursy. W konkursie na najlepszy transparent z hasłem ekologicznym nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. W indywidualnym konkursie profilaktycznym na rymowankę promującą zdrowy styl życia Dominika Piestrzyńska zdobyła zaszczytne I miejsce, Wiktoria Światkowska – II, wyróżnienia przypadły: Zuzannie Buczyńskiej, Zuzannie Nowak oraz Aleksandrze Łuczyńskiej. Każda drużyna za udział w rajdzie otrzymała pamiątkowy dyplom, zaś wszyscy uczestnicy upominki od Mikołaja oraz plakietki rajdowe. Opiekunem naszej drużyny była pani Monika Stachurska.
Pierwszy dzień ferii zimowych uznajemy za bardzo udany.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości