Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Projekt „Książka” w PPMProjekt „Książka” w PPM

Projekt

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci były inteligentne – czytaj im bajki. Jeśli chcesz, aby były bardziej inteligentne – czytaj im więcej bajek. – Albert Einstein
W styczniu realizowaliśmy w przedszkolu projekt, którego głównym celem było rozbudzanie zainteresowania książkami.

Maluchy wzbogacały również swój dziecięcy słownik związany z książkami, rozwijały twórcze myślenie, wyobraźnię i kreatywność. Ponadto dzieci integrowały się podczas zabaw i wykonywania prac plastycznych. Czytanie książek odbywało się także na zajęciach języka angielskiego. Do projektu włączyli się również rodzice. Serdecznie dziękujemy naszym Mamom za wizytę w przedszkolu i poświęcenie czasu na czytanie dzieciom! W niedługim czasie wybieramy się kolejny raz do szkolnej biblioteki.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości