Breadcrumbs

Strona startowa Konkursy Okładka ulubionej lekturyOkładka ulubionej lektury

Okładka ulubionej lektury

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Celinach jest organizatorem kolejnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego, do którego przystąpili nasi uczniowie. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, a także promowanie czytelnictwa.

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu projektu okładki wybranej książki, która figuruje w kanonie lektur obowiązujących w szkole podstawowej.
Okładki, do swoich ulubionych lektur zaprojektowali: Nina Matyskiewicz, Zuzanna Nowak, Magdalena Komuńska, Zuzanna Buczyńska, Wiktoria Świątkowska, Julia Stępień, Dominika Dawidowicz, Olivia Adamczyk, Kinga Kraska, Maja Ratalewska, Tomek Miłkowski, Igor Kosacki i Oskar Pabich.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości