Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Bo kabaret śmiesząc - uczyBo kabaret śmiesząc - uczy

Bo kabaret śmiesząc - uczy

11 lutego w Przedszkolnym Punkcie Marzeń mieliśmy zaszczyt gościć aktorów łódzkiego teatru „Psikus” z przedstawieniem pt. „Śmiechowisko”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały widowisko, przedstawione w formie kabaretu z elementami iluzji.

Główny bohater spektaklu - król, na którego został rzucony czar nieustającego śmiechu, wplątany w wiele zabawnych sytuacji sprawił, że przez większość czasu uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków. Dzieci miały okazję poznać nowe formy teatralne, czego podsumowaniem mogą być słowa piosenki śpiewanej na zakończenie: "Bo kabaret ucząc śmieszy, bo kabaret śmiesząc uczy, więc się uczysz różnych rzeczy, choć śmiech dzwoni jak pęk kluczy."kał pomocy. Podczas trwania spektaklu chętne dzieci mogły wziąć w nim czynny udział, pomagając głównemu bohaterowi w pokonywaniu różnych trudności.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości