Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Walentynki w PPMWalentynki w PPM

Walantynki w PPM

W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości... Mamy dzisiaj Walentynki święto chłopca i dziewczynki...

14 lutego to wyjątkowy dzień również dla dzieci z Przedszkolnego Punktu Marzeń. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały wiersza oraz zapoznały się z tradycją walentynkową.

Nie zabrakło wesołych zabaw przy muzyce, były m.in.: „Taniec na gazecie”, „Odszukaj drugą połówkę”, „Mam serduszko”, „Walentynkowy taniec z balonami”, „Serduszko parzy” i inne. Dzieci wybrały również króla i królową walentynek. Walentynkowe zabawy zakończono słodkim lizakiem w kształcie serduszka. Wszystkie przedszkolaki wykonały także walentynki dla swoich rodziców, oraz otrzymały dyplomy uczestnictwa w zabawach walentynkowych. Wszyscy świetnie się bawili, a dobry humor nie opuszczał przedszkolaków ani przez chwilę.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości