Breadcrumbs

Strona startowa Przedszkolny Punkt Marzeń Dzień Babci i Dziadka w PPMDzień Babci i Dziadka w PPM

Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz co najważniejsze – ciasteczka.
Rudolph Giuliani
19 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi najważniejsi goście czekali z niecierpliwością na występ swoich pociech.

Kiedy odważnym krokiem przedszkolaki weszły do sali przedszkolnej, na twarzach babć i dziadków pojawił się uśmiech. Dzieci pięknie wystrojone i w kolorowych opaskach recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz radośnie tańczyły. Po występie każda wnusia i wnuczek wręczyli wykonane wcześnie upominki. Babcie otrzymały piękny bukiet kwiatów, a dziadkowie krawaty. Nie zabrakło również wspólnych zabaw integracyjnych, którym towarzyszyło wiele radości. Ten miły dzień zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem, na który gości zaprosiły dzieci, recytując wierszyk. Zapewne ta ciepła, rodzinna atmosfera zostanie w naszych sercach na długo. Kochane Babcie i kochani Dziadziusiowie sto lat dla Was!!!

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości