Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia Piotrków Trybunalski znamy jak własną kieszeń!Piotrków Trybunalski znamy jak własną kieszeń! Email

Piotrków Trybunalski znamy jak własną kieszeń

W dniach 21 – 22 lutego drużyna z naszej szkoły wywalczyła I miejsce w grze terenowej po Piotrkowie Trybunalskim. Gra była jednym z zadań XVIII Piotrkowskiego Zlotu Turystycznego PTSM organizatorem, którego było III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Drużyna w składzie: Maja Kot, Nina Matyskiewicz, Zuzanna Nowak, Zuzanna Buczyńska, Aleksandra Łuczyńska, Wiktoria Światkowska, Nadia Mikulska i Dominika Piestrzyńska pod opieką i przy wsparciu pani Moniki Stachurskiej wykazała się dużą znajomością topografii miasta oraz wiedzą na temat historii miasta i znajdujących się tam zabytków. Przy wykonywaniu zadań rozmieszczonych w różnych punktach miasta liczyła się wzajemna współpraca i spryt. Nasza drużyna pokonała uczniów m.in. z Piotrkowa Trybunalskiego, Sulejowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Milejowa, Czarnocina, Mierzyna.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości