Breadcrumbs

Strona startowa Komunikaty Pedagog radziPedagog radzi

Drodzy Rodzice!
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Bełchatowie na stronie http://www.pppbelchatow.bai.pl zachęca do zapoznawania się z zamieszczanymi na bieżąco materiałami w zakładkach „Materiały dla rodziców I” i "Materiały dla rodziców II. Znajdziecie tam Państwo szereg artykułów z zakresu pomocy psychologiczno -pedagogicznej, w tym logopedycznej do wykorzystania w samodzielnej pracy z dzieckiem w domu.

Wszyscy zainteresowani rodzice, opiekunowie, ale także uczniowie mogą skorzystać z porad specjalistów z wykorzystaniem zakładki „Wirtualny doradca” znajdującej się po lewej stronie strony startowej poradni lub adresów mailowych znajdujących się przy nazwisku każdego specjalisty w zakładce „Pracownicy poradni”. Codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 15.30 oraz w piątek w godz. 8.00 – 12.00 pełnią dyżur specjaliści poradni pod numerem tel. 44 632 28 74. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty poradni.

szkolni pedagodzy  Ilona Jagusiak i Beata Krzyżańska

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości