Breadcrumbs

Strona startowa Konkursy Konkurs "Polska smakuje na wakacjach"Konkurs "Polska smakuje na wakacjach"

Konkurs - Polska smakuje na wakacjach

Zachęcamy do udziału w konkursie literackim „Polska smakuje na wakacjach” organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Zadanie polega na napisaniu opowiadania – wakacyjnej historii, w której motywem przewodnim będzie polski lokalny produkt tradycyjny lub polska potrawa regionalna z regionu odwiedzonego podczas wakacji.

W pracy należy wykorzystać elementy związku produktu z regionem, historię i tradycję jego wytwarzania oraz wyjątkowe walory smakowe. Dodatkowym elementem podnoszącym wartość pracy będzie przedstawienie informacji o regionie, z którego pochodzi produkt lub potrawa, jego tradycji, ciekawostek turystycznych, elementów przyrody i zabytków.
Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w szkolnym etapie konkursu, powinni przesłać prace do 15 września 2020 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: Polska smakuje.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości