Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia Ślubujemy - 22.10.2020Ślubujemy - 22.10.2020

 Ślubowanie 2020

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów. Ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszej klasy jest bardzo ważnym momentem w życiu dziecka, jak również w życiu każdego rodzica. Niestety z uwagi na panującą sytuację pandemiczną, w tym roku szkolnym uroczystość w naszej szkole wyglądała nieco inaczej niż zwykle, bez udziału rodziców oraz gości.

Nasi milusińscy zaprezentowali program artystyczny. Jednak najważniejszą częścią uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów. Tekst ślubowania odczytała Pani Wicedyrektor Mariola Grzejszczak, a ceremonii pasowania dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Kudaj. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Drużbicach.
Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki  od Rodziców – piękne książki.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości