Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Dzień Głośnego CzytaniaDzień Głośnego Czytania

 Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Aby uczcić ten dzień, wraz z przedszkolakami wybraliśmy się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Drużbicach. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały bajek czytanych przez Panią Kierownik biblioteki, która wprowadziła ich w zaczarowany świat baśni, opowiadań i wierszy.

Następnie biblioteka zamieniała się w labirynt, w którym dzieci poszukiwały słodkiego skarbu:-) Na zakończenie naszej wizyty, podziękowaliśmy za niezwykle miłą atmosferę, własnoręcznie wykonaną kartką.
PAMIĘTAJMY: Wiek przedszkolny to najlepszy czas, by kształtować u dzieci zamiłowanie do książek i dostarczać niezapomnianych przeżyć. Codzienne głośne czytanie przez dorosłych jest niezwykle skutecznym sposobem wzbogacania słownictwa, doskonalenia mowy oraz rozwijania dziecięcej wyobraźni, dlatego WARTO CZYTAĆ DZIECIOM!

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości