Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Dzień Postaci z Bajek w PP2Dzień Postaci z Bajek w PP2

 Dzień Postaci z Bajki

Baśnie i bajki są dla dzieci źródłem bogatych przeżyć i rozwijania wyobraźni. 5 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu mieliśmy okazję przypomnieć sobie ulubionych bajkowych bohaterów. Dzieci przybyły do przedszkola w pięknych, kolorowych strojach, a zabawom, konkursom i tańcom nie było końca.

Dzieci rozwiązywały także zagadki słowno-obrazkowe, słuchały fragmentów znanych bajek, rozpoznawały tytuły bajek po rekwizycie oraz wspólnie ułożyły bajkowy domek dla naszych bohaterów. Nasze przedszkolaki dobrze znają bajki i świetnie poradziły sobie z zadaniami, za które otrzymały na koniec słodkie nagrody:-) Przeniesienie w bajkowy świat sprawiło wszystkim ogromnie dużo radości.

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości