Breadcrumbs

Strona startowa Konkursy Jeden z dziesięciu - 2014Jeden z dziesięciu - 2014 PDF Drukuj Email

 Jeden z dziesięciu - 2014

Już po raz szósty odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy przyrodniczo - ekologicznej „Jeden z dziesięciu”. W konkursie, tradycyjnie, obok uczniów naszej szkoły wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wadlewie. Konkurs odbywał się w ramach realizacji projektu „Październik miesiącem ochrony przyrody” realizowanego od wielu lat w naszej placówce przez nauczyciela przyrody p. Ilonę Jagusiak. Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

Wyniki konkursu :

I miejsce   Marta Piestrzyńska Szkoła Podstawowa w Drużbicach

II miejsce  Weronika Sęk  Szkoła Podstawowa w Wadlewie

III miejsce  Jakub Stolarczyk Szkoła Podstawowa w Drużbicach

 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości