Breadcrumbs

Strona startowa Sport Kolejna Letnia Spartakiada za nami

Kolejna Letnia Spartakiada za nami PDF Drukuj Email

23 maja 2015 r. na „Orliku” oraz w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyła się III Letnia Spartakiada dla mieszkańców Gminy Drużbice organizowana przez GLKS i LZS w Drużbicach. Mimo brzydkiej pogody frekwencja była wysoka, bo udział w zawodach wzięło prawie 100 uczestników, którzy zmagali się w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, piłka siatkowa, bieg na dystansie 50m, skok w dal oraz przeciąganie liny.

Oto wyniki:
W kategorii dla uczestników/czek młodszych w biegu na 50 m I miejsce zajęli: Weronika Sęk oraz Ernest Bartłomiejczyk, II miejsce: Kasia Cieślak i Krystian Olejnik, III miejsce: Wiktoria Matusik i Igor Ozimek.
W kategorii dla uczestników/czek starszych w biegu na 50 m I miejsce zajęli: Sandra Wdowiak i  Damian Rusoł, II miejsce: Karolina Kurdek i  Łukasz Peć, III miejsce: Natalia Komuńska i Mateusz Werberger.
W kategorii dla uczestników/czek młodszych w skoku w dal I miejsce zajęli: Renata Cieślak i Patryk Nowicki, II miejsce: Klaudia Zgoła i Krystian Olejnik, III miejsce zajął: Mateusz Książczyk.
W kategorii dla uczestników/czek starszych w skoku w dal I miejsce zajęli: Sandra Wdowiak i Damian Rusoł, II miejsce: Kinga Stefaniak i Marcin Kołodziej, III miejsce: Karolina Kurdek i Krystian Grodzki.
W kategorii dla uczestników/czek młodszych w piłce nożnej zwyciężyła drużyna w składzie: E. Bartłomiejczyk, Krajda, N. Stefaniak, D. Pisarek, B. Kociołek, Dróżdż. W kategorii dla uczestników/czek starszych w piłce nożnej zwyciężyła drużyna w składzie: K. Grodzki, Walczak B., Maćkowiak D., Wlazło M., J. Janaszewski, Ł. Peć.
W kategorii dla uczestników/czek młodszych w piłce siatkowej zwyciężyła drużyna w składzie: M. Grodzki, M. Mikulski , B. Pawlak. W kategorii dla uczestników/czek starszych w piłce siatkowej zwyciężyła drużyna w składzie: K. Grodzki, A. Kicka, K. Kurdek.
W przeciąganiu liny zwyciężyła drużyna w składzie: K. Grodzki, B. Walczak, D. Maćkowiak, M. Wlazło, J. Janaszewski, Ł. Peć.
Zwycięzcy poszczególnych konkurenci otrzymali medale oraz gratulacje z rąk  zastępcy wójta Gminy Drużbice pana Pawła Ciotuchy.
Nad całością czuwali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół z terenu Gminy Drużbice: p. Krzysztof Bechciński, p. Marcin Jamka, p. Renata Kalwinek, p. Monika Kulik i p. Agnieszka Wdowiak.