Breadcrumbs

Strona startowa Rada Rodziców Tańcz , nie żałuj podłogi, tańcz, niech niosą cię nogi ! – Choinka 2016Tańcz , nie żałuj podłogi, tańcz, niech niosą cię nogi ! – Choinka 2016 PDF Drukuj Email

Zabawa choinkowa 2016

Zabawa choinkowa to impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza uroczystości szkolnych. W tym roku odbyła się ona 22 stycznia w gminnej hali sportowej, która do południa zapełniona była najmłodszymi dziećmi. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec wróżki, piękne księżniczki, czarownice, motyle, koty. Nie zabrakło też odważnych spajdermenów, piratów czy policjantów.

Zabawę rozpoczął pokaz tańca nowoczesnego przygotowany przez  grupę taneczną z Centrum Tańca UP Studio pod przewodnictwem Pana Daniela Dobrzyńskiego. Dalszą część imprezy poprowadzili profesjonalni animatorzy. Oprócz tradycyjnych tańców odbyło się wiele zabaw i konkursów, do udziału w nich nie brakowało chętnych. W trakcie imprezy wizytę dzieciom złożył św. Mikołaj wraz ze Śnieżynką. Tego dnia to nie był koniec niespodzianek dla najmłodszych. Zabawę dzieciom urozmaiciła obecność Minionka, który sprawił wszystkim wiele radości.                      
Po południu odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV-VI. Starsi uczniowie również bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im Dj.  Rada Rodziców i obecne na zabawie mamy zapewniły wszystkim uczestnikom zabawy smaczny poczęstunek, owoce  i soki.

 

W poniedziałek wszystkie grzeczne dzieci, a tylko takie, które są uczniami naszej szkoły, otrzymały drobne upominki.

Głównym organizatorem zabawy choinkowej była Rada Rodziców. W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i uczniów serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy. Dziękujemy Panu Mariuszowi Raszdorfowi za sprowadzenie św. Mikołaja z samej Laponii. Dziękujemy sponsorom: Wójt Gminy Drużbice Pani Bożenie Zielińskiej, Państwu Agnieszce i Kordianowi Janowskim oraz Panu Grzegorzowi Kępie. Państwa wsparcie było bezcenne, a największą nagrodą jest zadowolenie wszystkich dzieci !!!

 
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości