Breadcrumbs

Strona startowa Rada Rodziców Kolejny Bal Karnawałowy zakończony sukcesem!Kolejny Bal Karnawałowy zakończony sukcesem! PDF Drukuj Email

Bal karnawałowy

W sobotę, 30 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Hucisku odbył się kolejny już bal dobroczynny, którego organizatorem była Rada Rodziców naszej szkoły. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na doposażenie pracowni informatycznej w nowe komputery.

 

Imprezę o godz. 19.00 rozpoczęła Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Rojek życząc wszystkim przybyłym gościom przedniej zabawy. Wśród gości byli rodzice, nauczyciele i wszyscy przyjaciele szkoły, którzy lubią dobrą zabawę i chcieli zaangażować się w pomoc na rzecz dzieci. Roztańczonemu towarzystwu przygrywał do białego rana DJ. W przerwach między utworami goście mogli posilić się pysznymi daniami i przekąskami przygotowanymi przez Panią Małgorzatę Spaleniak. W trakcie balu odbyła się licytacja podarowanych przez sponsorów, bardzo atrakcyjnych i różnorodnych przedmiotów, którą poprowadził Pan Mariusz Raszdorf. Ku wielkiemu zadowoleniu organizatorów balu tegoroczna licytacja przyniosła łączną kwotę: 1 760,00 zł, natomiast całkowity zysk uzyskany z balu wyniósł 2 824,44 zł.


W imieniu Rady Rodziców, Dyrekcji i Nauczycieli, uczniów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu, wszystkim przybyłym gościom za wsparcie naszej inicjatywy. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych głównych sponsorów za rzeczowe wsparcie licytacji, którymi są:

- Pani Iza Zatorska

- Pani Krzysztofa Grodzka

- Pani Małgorzata Michałowska

- Pani  Grażyna Rożniewska- Miłkowska

- Pan Tadeusz Wilczyński

- Pan Mariusz Raszdorf

- Centrum Tańca UP Studio Bełchatów

- Stanisław Stępczyński Firma Handlowa Drużbice

- Stowarzyszenie „ Nasza Wieś” Rasy

- Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Hucisko i Okolic

- GLKS Siatkarz Drużbice

- PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Lilianie Suflida za przekazanie sprzętu komputerowego dla uczniów naszej szkoły. Dziękujemy Rodzicom za wielki wkład pracy oraz upieczone na bal ciasta.

Zapraszamy już dziś na kolejną zabawę w przyszłym roku. Nie przegapcie okazji do wspaniałej zabawy!

 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości