Breadcrumbs

Strona startowa Rada Rodziców Rada Rodziców rok szkolny 2016/2017Rada Rodziców rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

26 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców. Obrady rozpoczęto od wybrania nowego prezydium. Zgodnie z przeprowadzonym głosowaniem  Radę Rodziców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Drużbicach w roku szkolny 2016/2017 reprezentują :

Małgorzata Rojek- Przewodnicząca
Agnieszka Korpas- Zastępca
Magdalena Zawieja- Skarbnik
Kamila Matyskiewicz- Sekretarz


Głównym zadaniem Rady Rodziców jest finansowe wspieranie szkoły w działalności na rzecz uczniów. W tym celu ustalona została wysokość składki na fundusz  Rady Rodziców:
składka na jedno dziecko – 45 zł
składka na dwoje dzieci – 80 zł
składka na troje i więcej dzieci – 100 zł.

Wspomniana składka płatna jest do 31 grudnia 2016 r. i jest ona dobrowolna. Pieniądze wpłacone na Radę Rodziców wracają do uczniów naszej szkoły m.in. poprzez  dofinansowanie do wyjazdów dzieci na wycieczki, organizację zabawy choinkowej i Dnia Dziecka, pomoc przy zakupie materiałów i sprzętów edukacyjnych. Ponadto Rada Rodziców przykładem lat minionych 11 lutego organizuje Bal Walentynowy. Dochód z balu przeznaczony jest w całości na potrzeby  naszych dzieci. W trakcie zebrania przedstawiona została najkorzystniejsza oferta ubezpieczenia  dla uczniów. Tegoroczna składka wynosi  45 zł i płatna jest do 15 października.

Przewodnicząca Rady Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za dotychczasowe wsparcie i pomoc w realizacji naszych działań. Szczególne podziękowania składamy Pani Aleksandrze Kucharskiej za długoletnią współpracę z Radą Rodziców, jednocześnie życzymy pomyślności i szczęścia w życiu osobistym i zawodowym.
Dziękujemy sponsorom i darczyńcom !!! Dzięki Waszej pomocy i wsparciu finansowemu,  możemy cały czas doskonalić naszą szkołę i uatrakcyjniać proces nauczania naszych dzieci.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości