Breadcrumbs

Strona startowa Konkursy Spotkanie z poezją Adama MickiewiczaSpotkanie z poezją Adama Mickiewicza PDF Drukuj Email

Spotkanie z poezją Adama  Mickiewicza

28 listopada 2016 r. dwie uczennice naszej szkoły: Marta Piestrzyńska i Kinga Staszek zmierzyły się z piękną, chociaż niełatwą poezją naszego wieszcza i wzięły udział w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza zorganizowanym przez Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie.

W kategorii szkół podstawowych zaprezentowało się 22 uczniów z 10 szkół naszego powiatu. Organizatorzy zapewniali, że poziom konkursu był bardzo wysoki i cieszyli się, że w tych mało poetyckich czasach młodzież chce jeszcze brać udział w konkursach recytatorskich.

Marta i Kinga przygotowały swoje recytacje pod okiem p. Elżbiety Urban, która jest z ich występów zadowolona i cieszy się, że dziewczęta podjęły wyzwanie.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości