Breadcrumbs

Strona startowa Rada Rodziców Zabawa choinkowa 2017Zabawa choinkowa 2017 PDF Drukuj Email

Zabawa choinkowa 2017

Tanecznym krokiem uczniowie naszej szkoły rozpoczęli tegoroczne ferie. Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci wydarzeń. Do południa hala należała do najmłodszych dzieci. Większość uczestników "choinki" postarała się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: księżniczki, królowe, kot, motyle, wróżki, pszczółki, policjant, Spider-Man i wiele innych barwnych postaci. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru. Dużym powodzeniem wśród uczniów cieszyło się malowanie twarzy.

Podobnie jak w roku minionym, dzięki naszym wspaniałym mamom, dzieci mogły liczyć na smaczny poczęstunek, owoce i soki.
Po południu odbyła się dyskoteka dla uczniów klas III-VI. Oprawę muzyczną zapewnił DJ, który zagrzewał do tańca najnowszymi hitami, ale także starszymi, choć wciąż popularnymi piosenkami. Zabawa karnawałowa nie odbyłaby się również bez wybrania króla i królowej balu. Królową została Julia Zalepa, a królem Przemko Matyskiewicz. Zwycięzcom gratulujemy!!! Zabawa choinkowa udała się doskonale, a uczniowie zmęczeni, ale pełni wrażeń rozeszli się do domów.
Głównym organizatorem zabawy choinkowej była Rada Rodziców. W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i uczniów serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w przygotowaniu zabawy. Dziękujemy za wsparcie finansowe Wójt Gminy Drużbice Pani Bożenie Zielińskiej.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości