Breadcrumbs

Strona startowa Samorząd Uczniowski Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia ChłopakaTurniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Chłopaka PDF Drukuj Email

Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka 2 października odbył się Szkolny Turniej w  Piłkę Nożną. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny uczniów klas IV – VII. W turnieju padły aż 42 gole. Zwycięska drużyna w składzie: Bartosz Karczewski, Mateusz Książczyk, Dawid Mazerant, Kacper Chojwa, Dominik Szewczyk, Patryk Wartalski, Jakub Waleszczyk oraz Maciej Bartkiewicz strzeliła aż 24 gole.

Drugie miejsce zdobyli: Mikołaj Krzysztofik, Oskar Adamczyk, Kacper Adamczyk, Miłosz Grzejszczak, Antek Buczyński, Paweł Miętkiewicz oraz Patryk Walenciak. Trzecie miejsce wywalczyli uczniowie klasy piątej: Daniel Gulczyński, Miłosz Pawlak, Szymon Kulik, Kacper Jóżkiewicz, Filip Indrzejczyk, Damian Kabziński, Kacper Kopka, Tomek Witkowski, Marek Dobrosik, Adrian Sakierski, Staś Dobrosik, Bartek Rusoł oraz Kamil Nowicki.

 

Gratulujemy!

 
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości