Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyMój las PDF Drukuj Email

 Mój las

Uczniowie klasy VIII pod opieką swojej wychowawczyni wspólnie przygotowali plakat na powiatowy konkurs „Mój las”. Plakat pod hasłem „Zapraszamy do lasu” przedstawiał możliwości spędzania czasu wolnego w lesie oraz był jednocześnie zaproszeniem do skorzystania z różnych form aktywności.

 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

 
16 Zbiórka Żywności Caritas PDF Drukuj Email

16 Zbiórka Żywności Caritas

29 i 30 marca 2019 roku w Bełchatowie w jednym ze sklepów sieci „Biedronka” przeprowadzona  została 16  Zbiórka Żywności Caritas.  Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Drużbicach zebrali ponad 180 kg artykułów spożywczych z długim terminem przydatności oraz łatwych w przechowywaniu. Zebrane artykuły zostały przekazane potrzebującym w formie świątecznych paczek oraz jako pomoc doraźna dla Parafialnego Zespołu Caritas działającego w parafii św. Rocha w Drużbicach i dla placówek Caritas Archidiecezji Łódzkiej, w których prowadzone jest dożywianie dzieci i dorosłych. Z naszej szkoły w akcję włączyło się 20 uczniów z klas IV – VIII.

 
Każdy ma coś, co może dać innym PDF Drukuj Email

Każdy ma coś, co może dać innym

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka uczniowie klasy VIII i V a pod opieką p. Moniki Stachurskiej, p. Ilony Jagusiak oraz p. Doroty Szrajer wybrali się z wizytą do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. Uczniowie zaprezentowali występ artystyczny. Wręczyli wszystkim własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami oraz ozdoby z masy solnej, które wykonali na zajęciach plastycznych. Dodatkową niespodzianką dla seniorów były domowej roboty słodkości: pierniczki, babeczki, pączuszki oraz trzy ciasta.

Więcej…
 
Podziękowania z Kresów PDF Drukuj Email

Podziękowania z Kresów

Nikt nie ma wątpliwości, że nasza szkoła lubi pomagać. W ostatnim czasie dotarł do szkoły taki list :
Do wszystkich Darczyńców !
Wielką radość uczyniliście Kombatantom AK, NSZ, starszym Rodakom i polskim dzieciakom mieszkającym na Kresach. Ofiarowane przez Was świąteczne paczki, przybory szkolne trafiły dzięki naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej do naszych Rodaków mieszkających na Wileńszczyźnie, Białorusi i Ukrainie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 30
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości