Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyRazem dla Ukrainy! PDF

 Razem dla Ukrainy

Zachęcamy społeczność naszej szkoły do przyłączenia się do akcji wsparcia uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. W dniach 3-4 marca w szkole odbędzie się zbiórka potrzebnych artykułów, których lista znajduje się poniżej.
Poza tym w ramach akcji "DZIECI - DZIECIOM" zbieramy również kredki, mazaki, kolorowanki, książeczki i gry dla ukraińskich dzieci.
Razem możemy więcej!

Więcej…
 
Pozytywne emocje PDF Drukuj

 Pozytywne emocje

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bełchatowei zaprasza do udziału w feryjnych warsztatach twórczości "Pozytywne emocje 2022".
Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie.

 
Kolorowe kredki wysłane!

 Kolorowe kredki wysłane

Czyste, zatemperowane i posegregowane według kolorów kredki wyruszyły do Kredkowej Ekipy w Szkole Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu. Mamy nadzieję, że przydadzą się one dzieciom przebywającym w szpitalach, świetlicach środowiskowych lub do wykonania kredkowych dzieł sztuki.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za udział w tej proekologicznej i charytatywnej akcji.

 
"Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę!"

 Kolorowe kredki

22 listopada, w Dniu Kredki, łączymy się z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie, którzy dzięki dostarczonym do placówki kredkom będą doskonalić sprawność manualną, wyrażać swoje emocje i rozwijać wyobraźnię w różnych pracach plastycznych. Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim darczyńcom - uczniom i przedszkolakom oraz ich rodzicom za udział w akcji.

 
Misie hande made dla dzieci z oddziałów onkologicznych

 Uszyj misia

Trzy słodkie misie wykonane przez trzy uczennice naszej szkoły odbyły podróż do Warszawy. Bo tam w SP nr 279 Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował ogólnopolski konkurs "Uszyj misia- hand made". Głównym założeniem akcji jest wsparcie dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych, do których trafią te pluszaki.

Misie biorą też udział w głosowaniu o tytuł Misia Publiczności. Rozpoczęło się ono 20 listopada i potrwa do 24 dnia tego miesiąca. Wystarczy polubić zdjęcie wybranego pluszaka na fb organizatora: LINK

Misie naszych dziewcząt znajdziecie pod linkami:
różowy miśżółty miś,   czarno - biały miś
Zachęcamy do klikania.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 36
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości