Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyKażda kredka ma moc!

Zbieramy kredki

Mamy nadzieję, że i Wy przyłączycie się do akcji charytatywnej połączonej z kredkowym recyklingiem. Więcej szczegółów znajdziecie w ulotce oraz pod linkiem: KLIKNIJ

 
Telefony za życie

 Telefony dla Zosi

Mała Zosia z Tomaszowa Mazowieckiego ma dopiero pół roku, a już musi walczyć o swoje zdrowie, a nawet życie. Jej przeciwnikiem jest SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Koszt leczenia jest ogromny, przekraczający finansowe możliwości rodziców dziecka. Wielu ludzi dobrej woli organizuje różnego rodzaju zbiórki, których celem jest zebranie funduszy na terapię genową dla Zosi. Do akcji przyłączyła się również społeczność naszej szkoły. Z inicjatywy Igi z klasy VII a w szkole zbieraliśmy stare, zużyte telefony komórkowe. Udało się zgromadzić ich 106. Dziękujemy!
Pomaganie jest przyjemne!

 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

 Dzień Ziemi

Na świecie Dzień Ziemi obchodzony jest od 1970 roku. Święto Ziemi ma uświadamiać wszystkim ludziom na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. W tym roku obchody tego szczególnego dnia odbywają się pod hasłem: „Przywróć naszą Ziemię”.

Więcej…
 
Nie bądź zielony w temacie autyzmu, w kwietniu bądź niebieski!

Nie bądź zielony w temacie autyzmu!

Nasza wiedza o autyzmie jest wciąż za mała, dlatego przez cały kwiecień apelujemy o jej wzbogacanie oraz wspieranie osób z autyzmem i ich bliskich.
W związku z tym, że 2-go kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, zachęcamy do zjednoczenia się z autystami i ich rodzinami. Załóżmy coś niebieskiego, wykonajmy kompozycję z niebieskich przedmiotów, stwórzmy pracę plastyczną, zróbmy zdjęcie i umieśćmy je w mediach społecznościowych.

Zachęcamy także do obejrzenia krótkiego filmu: LINK, wysłuchania audiobooka: LINK lub przeczytania książek nie tylko dla dzieci: „Czarodziejka”, Joanna M. Chmielewska, „Kosmita”, Roksana Jędrzejewska-Wróbel.

 
Zebraliśmy 210 par skarpetek!

 210 par skarpet

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klas I-VIII, wychowankom oddziału przedszkolnego i punktów przedszkolnych w Drużbicach oraz Filii w Suchcicach,  rodzicom, a także nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji lub zaangażowali się w jej propagowanie. Kolorowe skarpetki już zostały przekazane podopiecznym z Zespołem Downa w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bełchatowie.
W imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do inicjatywy.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 35
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości