Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyPyszny kiermasz

 Pyszny kiermasz

5 grudnia, w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, rozpoczął się w naszej szkole kiermasz charytatywny. Przez trzy dni przygotowane przez siebie lub swoich bliskich smakołyki serwowali uczniowie klas IV – VIII. Było pysznie i kolorowo! Celem kiermaszu było zebranie środków na wsparcie rehabilitacji młodego, dzielnego człowieka – Adriana, który tej pomocy naprawdę potrzebuje. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszej akcji. Kolejny raz udowodniliśmy, że RAZEM możemy naprawdę WIELE!

 
Nietypowe drzewo

 Nietypowe drzewko

W naszej szkole, z okazji listopadowych świąt - Dnia Tolerancji (16 listopada) oraz Dnia Życzliwości i Pozdrowień (21 listopada), powstało kolorowe drzewo z napisami na sercach przypominającymi o tym, że powinniśmy być przyjaźni, serdeczni i wyrozumiali.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w promowanie akceptacji i pozytywnych myśli oraz za założenie ubrań w barwach wcześniej wylosowanych przez poszczególne klasy. Dzięki Wam było radośnie i kolorowo.

 
Puzzle w roli głównej

 Puzzle w roli głównej

Kolejna akcja charytatywna w naszej szkole zakończyła się sukcesem. Zebraliśmy pięćdziesiąt jeden zestawów puzzli, które zostały przekazane wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bełchatowie. Mamy nadzieję, że nowi właściciele układanek będą w trakcie zabawy poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w akcji.

 

 
Dopalaczom mówimy STOP - wybieramy zdrowie

 Stop dopalaczom!

8 listopada 2022 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie wraz z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Drużbicach przeprowadzili z uczniami klas VII i VIII zajęcia profilaktyczne dotyczące używania substancji uzależniających tj. alkoholu, narkotyków i dopalaczy.

Więcej…
 
Światełko pamięci

 Światełko pamięci

„Światełko pamięci” to akcja, którą przed ubiegłorocznym Świętem Zmarłych zainicjowali uczniowie obecnej klasy VIII a. W tym roku w słoneczny listopadowy poranek ósmoklasiści ponownie udali się na drużbicki cmentarz, aby zapalić symboliczne lampki na grobach nauczycieli, niepedagogicznych pracowników naszej placówki oraz mogile żołnierzy poległych w obronie naszej ojczyzny.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości