Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programySprzątamy dla Polski

 Sprzątamy dla Polski

4 październia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Sprzątamy dla Polski".

 
Narodowe Czytanie 2022

 Narodowe Czytanie

Uczniowie naszej szkoły, odpowiadając na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Drużbicach, 5 września wzięli udział w Narodowym Czytaniu. Wydarzenie miało miejsce przy Świetlicy Wiejskiej w Drużbicach, gdzie w otoczeniu zieleni lektorzy zaprezentowali „Świteziankę” Adama Mickiewicza. W rolę dziewczyny wcieliła się Maja Wideryńska z klasy VIII b, a strzelca odegrał Mateusz Dryja z VIII a. Na widowni zasiedli uczniowie klas ósmych, dla których była to okazja to małej powtórki przed egzaminem.

 
Razem dla Ukrainy! PDF

 Razem dla Ukrainy

Zachęcamy społeczność naszej szkoły do przyłączenia się do akcji wsparcia uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. W dniach 3-4 marca w szkole odbędzie się zbiórka potrzebnych artykułów, których lista znajduje się poniżej.
Poza tym w ramach akcji "DZIECI - DZIECIOM" zbieramy również kredki, mazaki, kolorowanki, książeczki i gry dla ukraińskich dzieci.
Razem możemy więcej!

Więcej…
 
Pozytywne emocje PDF Drukuj

 Pozytywne emocje

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bełchatowei zaprasza do udziału w feryjnych warsztatach twórczości "Pozytywne emocje 2022".
Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie.

 
Kolorowe kredki wysłane!

 Kolorowe kredki wysłane

Czyste, zatemperowane i posegregowane według kolorów kredki wyruszyły do Kredkowej Ekipy w Szkole Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu. Mamy nadzieję, że przydadzą się one dzieciom przebywającym w szpitalach, świetlicach środowiskowych lub do wykonania kredkowych dzieł sztuki.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za udział w tej proekologicznej i charytatywnej akcji.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości