Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyKolorowe kredki wysłane!

 Kolorowe kredki wysłane

Czyste, zatemperowane i posegregowane według kolorów kredki wyruszyły do Kredkowej Ekipy w Szkole Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu. Mamy nadzieję, że przydadzą się one dzieciom przebywającym w szpitalach, świetlicach środowiskowych lub do wykonania kredkowych dzieł sztuki.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za udział w tej proekologicznej i charytatywnej akcji.

 
"Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę!"

 Kolorowe kredki

22 listopada, w Dniu Kredki, łączymy się z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie, którzy dzięki dostarczonym do placówki kredkom będą doskonalić sprawność manualną, wyrażać swoje emocje i rozwijać wyobraźnię w różnych pracach plastycznych. Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim darczyńcom - uczniom i przedszkolakom oraz ich rodzicom za udział w akcji.

 
Misie hande made dla dzieci z oddziałów onkologicznych

 Uszyj misia

Trzy słodkie misie wykonane przez trzy uczennice naszej szkoły odbyły podróż do Warszawy. Bo tam w SP nr 279 Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował ogólnopolski konkurs "Uszyj misia- hand made". Głównym założeniem akcji jest wsparcie dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych, do których trafią te pluszaki.

Misie biorą też udział w głosowaniu o tytuł Misia Publiczności. Rozpoczęło się ono 20 listopada i potrwa do 24 dnia tego miesiąca. Wystarczy polubić zdjęcie wybranego pluszaka na fb organizatora: LINK

Misie naszych dziewcząt znajdziecie pod linkami:
różowy miśżółty miś,   czarno - biały miś
Zachęcamy do klikania.

 
Każda kredka ma moc!

Zbieramy kredki

Mamy nadzieję, że i Wy przyłączycie się do akcji charytatywnej połączonej z kredkowym recyklingiem. Więcej szczegółów znajdziecie w ulotce oraz pod linkiem: KLIKNIJ

 
Telefony za życie

 Telefony dla Zosi

Mała Zosia z Tomaszowa Mazowieckiego ma dopiero pół roku, a już musi walczyć o swoje zdrowie, a nawet życie. Jej przeciwnikiem jest SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Koszt leczenia jest ogromny, przekraczający finansowe możliwości rodziców dziecka. Wielu ludzi dobrej woli organizuje różnego rodzaju zbiórki, których celem jest zebranie funduszy na terapię genową dla Zosi. Do akcji przyłączyła się również społeczność naszej szkoły. Z inicjatywy Igi z klasy VII a w szkole zbieraliśmy stare, zużyte telefony komórkowe. Udało się zgromadzić ich 106. Dziękujemy!
Pomaganie jest przyjemne!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości