Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyKolorowe tęcze

Kolorowe tęcze

Pierwsze prace już napływają! Kolorowe tęcze, które pojawiły się w oknach Waszych domów lub pojechały z rodzicami do pracy, przesłali: Natalka z „zerówki’, Ola z kl. II, Maja, Iza, Wiktoria, Filip i Maciej z Va, Igor i Kacper Sz. z Vb, Bruno i Kacper D. z VIa, Hania, Natalia, Natalia, Kinga K., Filip z VIb.                      
Dziękujemy! Czekamy na kolejne!

 
Namaluj tęczę

Namaluj tęczę

Uczniowie klasy V a i V b wraz z wychowawczyniami zachęcają do udziału w akcji propagowanej na fb, której pomysł przyszedł z Włoch i idzie dalej, na cały świat. Na czym ona polega?
Otóż dzieci na całym świecie przyklejają na oknach swoich domów rysunki, na których widnieje kolorowa tęcza. Chcą w ten sposób szerzyć nadzieję i dodać światu trochę koloru w ponurych chwilach pandemii.
Niech każdy z Was wykona piękną tęczę (technika dowolna) i powiesi ją w oknie. Niech tęcze zawisną na naszych oknach, bramach, szkołach, sklepach, urzędach i na samochodach. Niech rodzice zabiorą tęczę do pracy. Niech te prace będą znakiem jedności i solidarności z wszystkimi, którzy zostają w domu po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz wsparciem i podziękowaniem dla tych, którzy muszą iść do pracy.
Zdjęcie swoich prac możecie przesyłać na adresy mailowe:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Na niebiesko dla autyzmu

 
Na niebiesko dla autyzmu

Na niebiesko dla autyzmu

Kwiecień to miesiąc, w którym warto wzbogacić swoją wiedzę na temat autyzmu. To także okazja do tego, by zwrócić uwagę na niedopuszczalną dyskryminację, nadużycia i izolację, jakich doświadczają ludzie dotknięci tym problemem i ich najbliżsi. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowych filmów:

Film 1

Film 2

 

 
Urodzinowa kartka dla Lilianki

Urodzinowa kartka dla Lilianki

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji Kartka na urodziny Liliany i przygotowali kolorowe kartki z życzeniami dla małej mieszkanki Troszyna (niedaleko Ostrołęki), która dzielnie walczy z guzem mózgu.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości