Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyUwaga! Zbieramy skarpetki!

 Podaruj skarpetki

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Zespołu Downa, zwanym także Dniem Kolorowej Skarpetki, obchodzonym corocznie 21 marca, zapraszamy chętnych uczniów do przyłączenia się do akcji zbierania nowych skarpetek dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie.
O szczegółach akcji, trwającej do 22 marca, informacji udzielą wychowawcy klas.

 
Sprawdź siebie!

 Dyktando

Z okazji przypadającego w niedzielę, 21 lutego, Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu oraz portal Dyktanda.pl zapraszają do udziału w  II Dyktandzie Przasnyskim. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem Internetu.

Więcej…
 
Kolorowe tęcze

Kolorowe tęcze

Pierwsze prace już napływają! Kolorowe tęcze, które pojawiły się w oknach Waszych domów lub pojechały z rodzicami do pracy, przesłali: Natalka z „zerówki’, Ola z kl. II, Maja, Iza, Wiktoria, Filip i Maciej z Va, Igor i Kacper Sz. z Vb, Bruno i Kacper D. z VIa, Hania, Natalia, Natalia, Kinga K., Filip z VIb.                      
Dziękujemy! Czekamy na kolejne!

 
Namaluj tęczę

Namaluj tęczę

Uczniowie klasy V a i V b wraz z wychowawczyniami zachęcają do udziału w akcji propagowanej na fb, której pomysł przyszedł z Włoch i idzie dalej, na cały świat. Na czym ona polega?
Otóż dzieci na całym świecie przyklejają na oknach swoich domów rysunki, na których widnieje kolorowa tęcza. Chcą w ten sposób szerzyć nadzieję i dodać światu trochę koloru w ponurych chwilach pandemii.
Niech każdy z Was wykona piękną tęczę (technika dowolna) i powiesi ją w oknie. Niech tęcze zawisną na naszych oknach, bramach, szkołach, sklepach, urzędach i na samochodach. Niech rodzice zabiorą tęczę do pracy. Niech te prace będą znakiem jedności i solidarności z wszystkimi, którzy zostają w domu po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz wsparciem i podziękowaniem dla tych, którzy muszą iść do pracy.
Zdjęcie swoich prac możecie przesyłać na adresy mailowe:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Na niebiesko dla autyzmu

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 40
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości