Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyInformacja Email

 
Podziękowania Email

Podziękowania

W imieniu organizatorów projektu BohaterON w Twojej Szkole będącego częścią ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię! serdecznie dziękujemy za włączenie się w naszą inicjatywę.

 
Branie wypełnia ręce, dawanie wypełnia serce... PDF Drukuj Email

Dawanie wypełnia serce

Grudzień to miesiąc wyjątkowy, czas podarunków i miłych gestów. Czekamy na prezenty, ale i sami obdarowujemy innych. Były mikołajki, wyglądamy Bożego Narodzenia, a i w szkole nie brakowało akcji, których celem było niesienie pomocy potrzebującym.

Więcej…
 
Finał akcji "Misie Ratownisie"

Finał akcji

Zbiórka pluszaków, która trwała u nas od 25 listopada, dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i przekazali swoje misie, począwszy od najmłodszych dzieci z punktów przedszkolnych i oddziału przedszkolnego, przez wszystkich „szkolniaków”, aż po uczniów klas VIII. Razem zebraliśmy 324 misie, które będą wsparciem dla najmłodszych w trudnych chwilach.

Więcej…
 
TAK, POMAGAM - 2019

TAK, POMAGAM 2019

W piątek i sobotę, 6 i 7 grudnia 2019 roku, Caritas Archidiecezji Łódzkiej zorganizowała siedemnastą zbiórkę żywności w ramach Zbiórki Żywności Caritas w Polsce. Na terenie Archidiecezji Łódzkiej zbiórka została przeprowadzona w 105 sklepach.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości