Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyMiś pocieszy

Miś pocieszy

Akcja ruszyła 25 listopada. Już pierwszego dnia uczniowie i  pracownicy szkoły wykazali się wielką ofiarnością. Jednak na tym nie poprzestano, pluszaków codziennie przybywa i zapewne będzie ich jeszcze więcej. Przed maskotkami wielkie zadanie – zostaną Misiami Ratownisiami.

Więcej…
 
Serce na gwiazdkę

Serce na gwiazdkę

Szkolne Koło Caritas działające w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Drużbicach zorganizowało zbiórkę słodyczy z przeznaczeniem do paczek dla dzieci objętych pomocą w ramach anielskiej akcji charytatywnej „Serce na gwiazdkę”. Akcja została przeprowadzona w dniach 18 – 22 listopada 2019 r. Zebraliśmy 37 kg słodyczy.
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom Caritas Archidiecezji Łódzkiej serdecznie dziękuje za pomoc i zaangażowanie.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas

 
Podziel się pluszakiem!

Podziel się pluszakiem

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tego właśnie dnia rozpocznie się w naszej szkole zbiórka pluszaków, które będą pełniły ważną rolę Misiów Ratownisiów.

Więcej…
 
Wyjazd do schroniska dla zwierząt

Wyjazd do schroniska

5 listopada 2019 r. uczniowie klasy VI a i VI b z wychowawczyniami, odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bełchatowie. W tej chwili w schronisku przebywa ponad 200 psów i 30 kotów. Głównym celem spotkania było kształtowanie u uczniów postawy szacunku i empatii wobec zwierząt. Wycieczkę poprzedziła szkolna akcja zbiórki darów dla zwierząt ze schroniska.

Więcej…
 
Warsztaty profilaktyczne

 Warsztaty profilaktyczne

W październiku w naszej szkole odbywały się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas I-VIII finansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Warsztaty prowadzili p. Marzena Rzempała i p. Rafał Rzempała  z Centrum Edukacji i Socjoterapii LOGOS w Bełchatowie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 39
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości