Breadcrumbs

Strona startowa KonkursyDopalaczom mówimy STOP! - konkurs

Zachęcamy uczniów klas VII - VIII do udziału w konkursie plastycznym odrzucającym używki i promującym zdrowy styl życia. Termin składania prac upływa 13 marca 2023 r. Szczegóły pod LINKIEM.

 
Konkurs ekologiczny

 Mistrz recyklingu

Zachęcamy uczniów klas I - VIII do udziału w ogólnopolskim konkursie „Mistrz recyklingu i przyjaciele”. Szczegóły można znaleźć w regulaminie - LINK.
Dociekliwym dodatkowych informacji udzieli nasz szkolny pedagog p. Magdalena Paździej.

 
UWAGA - KONKURS

Uczniów klas VII – VIII zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Dopalaczom mówimy STOP - wybieramy zdrowie”. Szczegóły w linku poniżej.
REGULAMIN KONKURSU

 
KONKURS "Ja i tolerancja"

 Ja i tolerancja - konkurs

Konkurs plastyczny dla klas I-III ,,Ja i tolerancja". Na plakaty czekamy do 21 marca 2022 roku. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Więcej…
 
Konkurs wiązania sznurowadeł

 Konkurs wiązania sznurowadeł

2 lutego w klasie I odbył się konkurs wiązania sznurowadeł. Dzieci z zaangażowaniem podjęły się tego niełatwego zadania. Mistrzem wiązania sznurowadeł okazała się Kasia Agatowska. Drugie miejsce zajęła Madzia Zadrożniak, a trzecie - Marta Matusik. Całej klasie dziękujemy za wspaniałą zabawę, a zwyciężczyniom gratulujemy opanowania tej trudnej umiejętności, jaka jest wiązanie sznurowadeł.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 18
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości