Breadcrumbs

Strona startowa KonkursyListy do świętego Mikołaja

List do św. Mikołaja

Podczas szkolnej uroczystości z okazji świąt Bożego Narodzenia rozstrzygnięty został szkolny konkurs literacki „List do św. Mikołaja”. Nagrodzono trzy prace: Alicji Lubońskiej z kl. IV, Filipa Koszeli z kl. V a i Grzegorza Piekarskiego z kl. VI a. Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy wszystkich uczniów do podejmowania wyzwań literackich.

 
Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty!

Bożonarodzeniowe stroiki

Do konkursu adresowanego do uczniów klas I-III zgłoszono osiemnaście stroików wykonanych z najróżniejszych materiałów. Uroczyste podsumowanie odbyło się 20 grudnia. Pani Dyrektor, Elżbieta Kudaj, wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom, w gronie których znaleźli się:

Więcej…
 
Choinkowe ozdoby nagrodzone

Choinkowe ozdoby nagrodzone

19 grudnia, podczas szkolnej uroczystości z okazji świąt Bożego Narodzenia, podsumowano konkurs na wykonanie ozdoby choinkowej, którego organizatorem była Rada Rodziców. Przypominamy, że wykonane przez uczniów i przedszkolaków ozdoby przystroiły świąteczne drzewko na placu przed szkołą.

 
Konkurs plastyczny „Akcja Mural” - odkryj w sobie muralowca!

Akcja mural

Uczniowie: Natalia Szmelcuch, Kinga Kraska, Oliwia Burzyńska, Nadia Jonczyk oraz Kacper Dziedziczak przystąpili do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na najlepszą grafikę prezentującą zasady bezpieczeństwa na terenach kolejowych.

Więcej…
 
Mój wymarzony lizak

Mój wymarzony lizak

Muzeum Lizaka w Jaśle było organizatorem kolejnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego, do którego przystąpili nasi uczniowie. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką dziedzictwa przemysłu spożywczego, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 16
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości