Breadcrumbs

Strona startowa KonkursyChoinkowe ozdoby nagrodzone

Choinkowe ozdoby nagrodzone

19 grudnia, podczas szkolnej uroczystości z okazji świąt Bożego Narodzenia, podsumowano konkurs na wykonanie ozdoby choinkowej, którego organizatorem była Rada Rodziców. Przypominamy, że wykonane przez uczniów i przedszkolaków ozdoby przystroiły świąteczne drzewko na placu przed szkołą.

 
Konkurs plastyczny „Akcja Mural” - odkryj w sobie muralowca!

Akcja mural

Uczniowie: Natalia Szmelcuch, Kinga Kraska, Oliwia Burzyńska, Nadia Jonczyk oraz Kacper Dziedziczak przystąpili do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na najlepszą grafikę prezentującą zasady bezpieczeństwa na terenach kolejowych.

Więcej…
 
Mój wymarzony lizak

Mój wymarzony lizak

Muzeum Lizaka w Jaśle było organizatorem kolejnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego, do którego przystąpili nasi uczniowie. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką dziedzictwa przemysłu spożywczego, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej.

Więcej…
 
UWAGA KONKURS!

 
Świąteczne kartki

Świąteczne kartki

Udało nam się przygotować prace na kolejny ogólnopolski konkurs plastyczny. Tym razem uczniowie wykonali kartki świąteczne na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej i popularyzacja twórczości plastycznej oraz stworzenie możliwości udziału dzieci w konfrontacji z rówieśnikami (w dziedzinie sztuk plastycznych).

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 18
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości