Breadcrumbs

Strona startowa Konkursy25 lat PSP - prace konkursowe PDF Drukuj Email

25 lat PSP - prace konkursowe

Prace uczniów klas I-VI wykonane na konkurs plastyczny 25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni. na etap gminny tafiło ponad 30 prac.

 

 
Bohaterowie książek Astrid Lindgren - prace konkursowe PDF Drukuj Email

Bohaterowie książek Astrid Lindgren

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w różnego rodzaju konkursach przygotowując ciekawe prace, które „idą w świat” i niestety już do nas nie wracają. W marcu, na ogólnopolski konkurs plastyczny „Ach, ta Astrid Lindgren! wysłaliśmy 20 prac przedstawiających bohaterów książek tej znanej autorki. Były wśród nich pacynki, kukiełki, rysunki oraz prace tworzone za pomocą komputerowych programów graficznych. Zatrzymaliśmy je w kadrze, by drogą wirtualną pokazać pomysłowość i talent naszych wychowanków.
Prace na konkurs wykonali:
Martyna Lankamer, Kacper Bara, Jagoda Zawieja z klasy I, Kacper Dziedziczak, Julita Legędź, Tomek Miłkowski, Bruno Nowak z III a, Hania Chendzlik, Maja Kot z III b, Zuzia Nowak z klasy IV, Karolina Dobroszczyk, Weronika Trajdos z V a, Weronika Dziedziczak, Ania Famulska, Nadia Mikulska, Dominika Piestrzyńska z V b, Julka Biegańska, Marta Piestrzyńska, Kinga Staszek z VI a i Marta Gajecka z VI b.

 
Spotkanie z poezją Adama Mickiewicza PDF Drukuj Email

Spotkanie z poezją Adama  Mickiewicza

28 listopada 2016 r. dwie uczennice naszej szkoły: Marta Piestrzyńska i Kinga Staszek zmierzyły się z piękną, chociaż niełatwą poezją naszego wieszcza i wzięły udział w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza zorganizowanym przez Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie.

Więcej…
 
Las w czterech porach roku PDF Drukuj Email

 Laureaci konkursu fotograficznego

Pod takim hasłem odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzny. Było to jedno z działań związane z realizacją projektu „Październik miesiącem ochrony przyrody”, który od kilku lat realizuje w naszej placówce nauczyciel przyrody p. Ilona Jagusiak. Prace wykonane przez uczniów i przyniesione na konkurs zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.  Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce  -  Natalia Szumigaj kl. IVa
II miejsce - Kinga Staszek kl. IVa,  Mateusz Mikulski kl. VI
III miejsce - Gracjana Stępień kl. V, Gabriela Madejak kl. VI

 
Jeden z dziesięciu - 2014 PDF Drukuj Email

 Jeden z dziesięciu - 2014

Już po raz szósty odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy przyrodniczo - ekologicznej „Jeden z dziesięciu”. W konkursie, tradycyjnie, obok uczniów naszej szkoły wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wadlewie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości