Breadcrumbs

Strona startowa Nasze sukcesySukces Jagody

 Sukces Jagody

Jagoda Zawieja z klasy VIII może pochwalić się kolejnym sukcesem w dziedzinie plastyki. Tym razem zdobyła wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „Cywilizacja życia” zorganizowanym z okazji obchodów XXIII Dnia Papieskiego przez Łódzką Wspólnotę Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
Gratulujemy!

 
O Janie Pawle II wiedzą wiele

 O Janie Pawle II wiedza wiele

18 czerwca, podczas obchodów Dnia Patrona Miasta Bełchatowa św. Jana Pawła II, w ogrodach parafii Narodzenia NMP wręczono nagrody laureatom XX Powiatowego Konkursu „Pontyfikat św. Jana Pawła II”. Pierwsze miejsce w tym cyklicznym konkursie zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maja Wideryńska z VIII b, Wiktoria Olejnik i Izabela Sujka z VIII a.

Gratulujemy!

 
Jakie znasz zawody?

 Jakie znasz zawody

Komisja Konkursowa Izby Rzemieślniczej w Łodzi dokonała rozstrzygnięcia konkursu filmowego pt. "Jakie znasz zawody?". II miejsce w etapie regionalnym tego konkursu zajął Michał Stępczyński z klasy VIIIa. Gratulujemy!

Celem konkursu było kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i promowanie wiedzy o rynku pracy.

 
Chomik w rodzinie

 Zwierzęta w rodzinie

Weronika Klein z klasy IV zajęła III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym „Zwierzęta w rodzinie”, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Weronika opowiedziała o wesołych przygodach swojego małego przyjaciela, chomiczka Pikaczu, uzupełniając pracę ciekawymi zdjęciami swojego pupila.
Gratulujemy!

 
Czy idee ks. Konarskiego są realizowane w naszej szkole?

 Idee ks. Konarskiego w naszej szkole

Oczywiście, że tak. Dowiódł tego Michał Stępczyński z klasy VIII a, który zajął I miejsce w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie o ks. Stanisławie Konarskim „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny”. Uczestnicy mieli do wyboru napisanie pracy literackiej lub stworzenie prezentacji multimedialnej na podane przez organizatorów tematy. Michał wybrał prezentację na temat: Jakie idee księdza Stanisława Konarskiego są realizowane w Twojej szkole? Mamy się czym pochwalić, a Michał przedstawił nasze działania w taki sposób, że zyskały uznanie w oczach jury.
Gratulujemy!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 24
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości