Breadcrumbs

Strona startowa Nasze sukcesySpotkanie z I. J. Paderewskim

 Spotkanie z Paderewskim

„Prawdziwą umiejętność zarówno w nauce i w sztuce, jak i w każdych innych zajęciach, zdobyć można tylko codzienną pracą i codziennym wysiłkiem. I to jest bezwzględnie pewne.”
Ignacy Jan Paderewski

Nina Matyskiewicz, uczennica klasy VIII b, zajęła I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie "Ignacy Jan Paderewski pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury" zorganizowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Minister Edukacji i Nauki oraz Wojewoda Wielkopolski.

Więcej…
 
Konkurs na plakat pod hasłem „Dopalaczom mówimy STOP – wybieramy zdrowie” rozstrzygnięty

 Dopalaczom mówimy STOP!

12 kwietnia 2022 r . wręczono nagrody lareatom szkolnego konkursu. I miejsce zajął Jakub Walczak z klasy VII b, II – Filip Koszela z VII a, a III – Michał Stępczyński również z VII a. Wyróżnienie otrzymał Igor Kosacki z klasy VIII a. Gratulujemy!

 
Wyniki konkursu plastycznego ,,Ja i tolerancja"

 Ja i tolerancja

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. 5 kwietnia 2022 roku autorzy dwóch najciekawszych prac - Mikołaj Dziedziczak z klasy II (I miejsce) i Kasia Agatowska z klasy I (II miejsce) oraz pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Dwadzieścia dwa plakaty promujące ideę tolerancji można było oglądać na szkolnym  korytarzu.

 
Marzenia godne zwycięstwa

 Marzenia godne zwycięstwa

Natalia Szmelcuch z klasy VIII b kolejny raz została laureatką konkursu literackiego. Tym razem w niezwykły sposób opowiedziała o swoich planach, marzeniach i zajęła I miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pudełko moich marzeń”. Gratulujemy sukcesu i liczymy na następne :)

 
Burzliwe rozmowy przy łamaniu orzechów...

 Laureatki konkursu literackiego

Nina Matyskiewicz i Natalia Szmelcuch z klasy VIII b zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Świąteczne zda(e)rzenie”. Ten cykliczny konkurs organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 22
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości