Breadcrumbs

Strona startowa Nasze sukcesyChomik w rodzinie

 Zwierzęta w rodzinie

Weronika Klein z klasy IV zajęła III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym „Zwierzęta w rodzinie”, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Weronika opowiedziała o wesołych przygodach swojego małego przyjaciela, chomiczka Pikaczu, uzupełniając pracę ciekawymi zdjęciami swojego pupila.
Gratulujemy!

 
Czy idee ks. Konarskiego są realizowane w naszej szkole?

 Idee ks. Konarskiego w naszej szkole

Oczywiście, że tak. Dowiódł tego Michał Stępczyński z klasy VIII a, który zajął I miejsce w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie o ks. Stanisławie Konarskim „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny”. Uczestnicy mieli do wyboru napisanie pracy literackiej lub stworzenie prezentacji multimedialnej na podane przez organizatorów tematy. Michał wybrał prezentację na temat: Jakie idee księdza Stanisława Konarskiego są realizowane w Twojej szkole? Mamy się czym pochwalić, a Michał przedstawił nasze działania w taki sposób, że zyskały uznanie w oczach jury.
Gratulujemy!

 
Zmagania lekkoatletów

 Zmagania lekkoatletów

23 marca 2023 r. reprezentacja z naszej szkoły uczestniczyła w Wojewódzkich Indywidualnych Halowych Mistrzostwach LZS w lekkiej atletyce, które odbyły się w Spale. W zawodach wzięło udział ponad 460 zawodników i zawodniczek.

Nasi lekkoatleci wywalczyli 2 medale.
Filip Koszela zajął II miejsce w skoku w dal (5.03 m), a Antoni Malinowski - III w biegu na 1000 m (3,42,40).
Miejsca naszych reprezentantów w innych konkurencjach:

Więcej…
 
Marzenia godne nagrody

 Marzenia godne nagrody

3 marca 2023 r. w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli podsumowano 24. edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Pudełko moich marzeń". W literackiej części tego konkursu sukces odniósł uczeń klasy VIII a, Piotr Pawlak, który zajął I miejsce w kategorii proza – 13-15 lat. Dyplom i nagrodę dla Piotra oraz podziękowania dla opiekuna i szkoły odebrała p. Elżbieta Urban.

Piotrowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Uczestnicy wydarzenia w PCKSR mogli spotkać się z gościem specjalnym. W tym roku zaproszenie przyjął Antoni Krajewski, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli i wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, który opowiedział, w jaki sposób realizuje swoje marzenia i pasje.

 
Kolejny sukces Piotra

 Sukces Piotra

 

Powód do dumy może mieć uczeń klasy VIII a, Piotr Pawlak, który za swoje opowiadanie pt. „Chłopiec z metropolii” otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursu literackim „Świąteczne zda(e)rzenie”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 24
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości