Breadcrumbs

Strona startowa Samorząd UczniowskiDzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj Email

Dzień Kobiet

Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego uczcili Dzień Kobiet w naszej szkole. Wszystkim paniom i  dziewczynkom, od przedszkola po klasy najstarsze, złożyli najserdeczniejsze  życzenia.

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
Taki dzień raz się w roku zdarza,
gdy 8 marca z gwarem wiosny
wytryśnie z kartek kalendarza.
Tak, to wspaniałe, wielkie święto,
więc śpieszą chłopcy i panowie
z bukietem życzeń w barwach kwiatów -
uśmiechnąć się do wszystkich Kobiet.

 
14 lutego - WALENTYNKI PDF Drukuj Email

Walentynki

Walentynki to jeden z ulubionych dni naszych uczniów. Zwyczaj obdarowywania się drobiazgami, zwłaszcza liścikami z wyrazami sympatii jest u nas dobrze znany. Dobrą okazją do powiedzenia prostego „Lubię Cię” była zorganizowana przez Samorząd Uczniowski „Poczta Walentynkowa”. Jak co roku, wzbudziła ogromne zainteresowanie. Wszystkie Walentynki posortowano i doręczono adresatom.

 
WOŚP - "Gramy z pompą" PDF Drukuj Email

WOŚP 2012

Po rocznej przerwie ponownie wzięliśmy udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jubileuszowym, bo już XX-tym. Finał ten odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Więcej…
 
Ile "żółciaków"? PDF Drukuj Email

Liczenie żółciaków

Jak mówi przysłowie „Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka” i zebrała się, i to ogromna. W tym roku pobiliśmy nasz szkolny rekord w zbiórce „groszówek”. Podczas dwutygodniowej akcji zebraliśmy 321,43 zł oraz 0,29 €.

Więcej…
 
Zabawa andrzejkowa PDF Drukuj Email

Zabawa andrzejkowa

W sobotę, 26 listopada 2011 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową. W godz. 16.00 – 19.30 bawiło się na niej około 60 uczniów z klas IV-VI. Zabawa była niezwykle udana: humory dopisywały a furorę wśród roztańczonych dzieciaków zrobiły dobrze nam znane „kaczuszki”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 10
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości